...

Спальня мрії

спальня мриїМи переконалися, що цілком реально самим переобладнати свою спальню так, щоб у вас в цьому ж приміщенні з’явився ще й робочий кабінет, що для нас було принципово важливо.

Будинок нам дістався від бабусі, з самим звичайним простеньким ремонтом того часу. І звичайно відразу з’явилася мрія все переробити! У нашому розпорядженні невелика кімната 6,5 х 5 м, ось з неї нам і належало створити дві. Для кабінету виділили дуже маленький простір так, щоб помістився кутовий стіл і книжкові полиці у всю висоту стіни. Все-таки хотілося “вкрасти” у спальні мінімум дорогоцінних метрів!

Зробили перегородку. Її особливістю є те, що в неї повинна заїжджати і ховатися висувна двері. Простір економили, як могли. Ось, що у нас вийшло

Стіни були, м’яко кажучи нерівними, все оббивали гіпсокартоном. Хотілося якось заховати батареї і мій чоловік придумав і спорудив ось такі декоративні екрани. Їх звичайно багато, але й тепла в кімнаті теж хотілося багато

Для стін найоптимальнішим і фінансово-виправданим для нас стала поклейка шпалер. Однозначно, для себе вибирала світлі, спокійні тони. Вони і не дратують і візуально розширюють кімнату. Над ліжком, чоловік спорудив подобу арки, якщо можна так сказати. Ми придбати ліжко вегас тут. Так би мовити – прикрасив стіну! Інтернет-журнал з благоустрою дачної ділянки DACHADECOR. З нами ви дізнаєтеся як самостійно створити унікальний дизайн проект своєї ділянки, визначити найбільш вдалі види рослин для вашого виду грунту і кліматичних умов. Вирішили трохи скомбінувати шпалери: тон один, але додали трохи листочків і “закарлюк”.

Стеля різнорівневий, класичного білого кольору. Від люстр відмовилися відразу, знову ж з метою економії простору. Вбудовані точкові світильники, з реостатним вимикачем (регулювання яскравості світла) нас абсолютно влаштували.

Меблі прагнули вибирати компактну, ергономічну, щоб займала менше місця, але в той же час була дуже містка. До шафі-купе ці критерії не ставилися, тому сім’я з 5 чоловік і зайві полки, ящики ніколи не бувають зайвими. Шафа замовляли за власним дизайном індивідуального розміру. Він величезний і дуже місткий!

Залишилися ремонтом задоволені від і до! Поки мінусів і незручностей не виявили. Хотілося б ці кімнати та по-габаритніший, але на жаль – все що маємо!

Категория: Интерьер и дизайн, Спальня, інтер'єр Метки: , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика