...

Сучасні килими і килимки – красиво, комфортно, стильно

Строкаті, вовняні і візерункові килими були обов’язковим елементом декору вітальні. Килими знову входять в моду, повертаються в будинки. У сучасних килимах використовуються нові кольори, візерунки і технологічно вдосконалені волокна.

Магазин Ratio.ua (магазин килимів, ковроліну, покриття для підлоги в Україні) – це комплексне рішення для найвимогливіших клієнтів (індивідуальних і компаній). Пропозиція Ratio.ua – це не тільки висококласний асортимент, але і професійні послуги. На офіційному сайті ratio.ua магазину Ratio.ua можна більш детально ознайомитися з великим асортиментом підлогових покриттів і скористатися вигідними пропозиціями.

modern rugs

Вибираючи рішення, пропоновані магазином килимових покриттів, можна бути впевненим у високоякісних килимах і ковроліні, розроблених відповідно до останніх тенденцій в дизайні інтер’єрів.

Магазин Ratio.ua пропонує широкий вибір килимів, килимків різних розмірів і кольорів. Це дуже важливі доповнення, здатні повністю перетворити кімнату. Всупереч зовнішньому вигляду, вони виконують не тільки естетичну, але і практичну функцію.

Монохромний або з малюнком – яку модель вибрати

Якісні вовняні килими, які відрізняються доступною ціною, можна знайти в асортименті магазину Ratio.ua. однак варто звернути увагу на їх стиль. Вони доступні як в однотонних, так і в візерункових варіантах. У обох рішень є прихильники. Монохромні частіше використовуються в мінімалістичних інтер’єрах. Візерунки сподобаються любителям ретро-моди і сільського декору. Квіткові мотиви часто відносяться до традиційної естетики попередніх десятиліть. Інші візерунки килимів включають більш геометричні форми – рішення для сучасних, навіть футуристичних кімнат.

Також варто звернути увагу на матеріал виготовлення килимів. Плетені килими підходять для будь-якого типу приміщення. Вони прекрасно доповнюють композиції в стилі бохо, привносячи в них трохи кольору і малюнка. Вони також відмінно підходять в якості килимового покриття для дитячої кімнати, завдяки простоті змісту в чистоті і функціональності.

cpsv001 rect01

Ціна на килими залежить від матеріалу і якості виготовлення, типу. Сучасні килими бувають різних цінових категорій, як і традиційні моделі, але тут важливу роль відіграє і розмір.

Категория: Интерьер и дизайн

Вам могло бы понравиться:

Дератизация Дератизация
Принцип работы и устройство повербанков Принцип работы и устройство повербанков
Преимущества и особенности установки забора из металлического штакетника Преимущества и особенности установки забора из металлического штакетника
Обмен Bitcoin на UAH Monobank: история валютной пары Обмен Bitcoin на UAH Monobank: история валютной пары

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 20.02.0028 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика