...

Поради родичам алкоголіків

csm alkoholsucht alkoholabhaengigkeit 3716aaa002

Поради родичам алкоголіків

Коли хтось пристрастився до алкоголю, часто це тягне за собою наслідки і для його сім’ї. Водночас-це найкращий шанс для наркомана. психіатр доктор Мартін Рекер дає поради, як повинні вести себе родичі в такій ситуації.

Порожні обіцянки, нездійснені очікування, багато брехні і в гіршому випадку навіть насильства – для родичів алкоголіків повсякденне життя сповнене розчарування і страху. Іноді вони страждають від залежності більше, ніж людина, яка насправді постраждала. Але ситуація не безнадійна. Коли алкоголь стає проблемою, лікування від алкоголю у Вінниці.

Як члени сім’ї розпізнають алкогольну залежність?

Я не думаю, що питання про те, залежна людина від алкоголю чи ні, є вирішальним. Але чи викликає алкоголь проблеми зі здоров’ям або психосоціальні проблеми в сім’ї чи ні. Деякі з них також є критеріями, які важливі для лікарів при визначенні залежності, наприклад:

  • коли підвищується толерантність до алкоголю, тобто людина випиває все більше і більше алкоголю для досягнення певного ефекту.
  • коли у когось з’являються справжні ознаки відміни, наприклад, коли він прокидається вранці, тремтить і йому потрібно щось випити, щоб заспокоїтися або навіть взагалі бути в змозі працювати.
  • коли хтось не має реального контролю і каже, що хоче сьогодні випити тільки два пива або три келихи вина. Але кожен раз або через нерегулярні проміжки часу це закінчується запоєм.

Але соціальні проблеми, що виникають і без залежності, теж дуже важливі.

Які соціальні проблеми можуть виникнути?

Якщо хтось п’є занадто багато між ними, а потім:

  • стає жорстоким
  • піддає себе та інших ризику, наприклад, керуючи автомобілем у нетверезому стані
  • або не бере на себе відповідальність за дітей.

Наприклад, це всі моменти, коли родичі повинні бути неспальними та уважними, навіть якщо медицина не обов’язково розуміє це як залежність.

Не важливо визначати критерії залежності. Алкоголь-це завжди проблема, коли він серйозно порушує нормальне сімейне життя.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика