Системи димовидалення

системи димовидаленняУ процесі реалізації будівельного проекту велике число сучасних інвесторів стикаються з проблемою установки систем димовидалення. Існує кілька варіантів для вирішення даного завдання. Можна застосовувати спеціальні пристосування з вентиляторами, можна використовувати альтернативні технології. Враховуючи сучасний рівень розвитку будівельних технологій, варіант із застосуванням вентиляторів є невідповідним в будь-якому випадку. Тим більше що для підтримки працездатності даного механізму потрібно буде проводити часте і дороге сервісне обслуговування.

В якості альтернативи для таких систем варто скористатися системами димовидалення, в основі яких лежить принцип гравітаційного видалення. Такі системи ще відомі як зенітні ліхтарі. Головною функцією даного варіанту є димовидалення. До додаткових можна отнестіосвещеніе і природну вентиляцію.

Природна вентиляція сприяє значному зниженню розтрат на електроенергію. Для будівель, усередині яких знаходяться великі за площею приміщення, ця система дає можливість позбутися проблем з утворенням вологості в просторі між покрівлею. Умовно ці ліхтарі можуть бути двох типів: точкові і світлові лінії. Точкові моделі мають зовнішній вигляд, що нагадує купол або піраміду. Світлові лінії дуже часто застосовуються для освітлення великих магазинів, зимових палаців. Дана пожежна вентиляція та способи її управління підбираються відповідно до вимог замовника.

Люки для димовидалення

Люки для димовидалення є повністю автоматичні пристрої. Головне їхнє завдання — виведення з закритих просторів диму і тепла. Їх діяльність сприяє збереженню здоров’я людини і майна. Протипожежні люки виконують такі функції: вентиляцію, димовидалення, вихід на дах будівлі, додаткове природне освітлення.

Пожежна безпека

Кожен будівельник і проектувальник знає про необхідність захисту будівельних конструкцій від згубного впливу вогню. Правила пожежної безпеки передбачають використання сучасних розробок разом з негорючими матеріалами. В якості протипожежного елемента дизайну приміщення застосовуються протипожежні перегородки. Вони характеризуються досить високою вогнестійкістю і пожежонебезпекою.

Для додаткового і досить надійного засобу захисту приміщення від пожежі застосовуються протипожежні вікна. Їх встановлюють у якості звичайних вікон. Не секрет, що саме ця ділянка приміщення є найбільш уразливим відносно вогню. Вогнестійкі вікна перешкоджають такому повороту подій, забезпечуючи тим самим дуже ефективний захист від вогню.

Категория: Основы технологии строительства, Поради будівельникам Метки: , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Как правильно выбрать дверную ручку для межкомнатных дверей. Как правильно выбрать дверную ручку для межкомнатных дверей.
Установка ГБО Установка ГБО
Выбираем горшки для вашего растения Выбираем горшки для вашего растения
Следующий Prius будет революционным Следующий Prius будет революционным

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика