...

Швидкий пошук даних по ідентифікаційному коду в ЄДР

Міжнародні операції несуть великий ризик. Інша правова система, незнання нормативних актів, інша комерційна культура, інші правила розрахунків-ось лише деякі з труднощів, пов’язаних зі співпрацею з іноземними організаціями. Так як же уникнути неприємних ситуацій, пов’язаних з ненадійним підрядником.

Це можна зробити на основі документів, отриманих з різних джерел – органів державного управління, спеціалізованих компаній, що займаються бізнес-аналітикою, або спробувати отримати необхідні дані самостійно з Єдиного реєстру підприємців та юридичних осіб (далі – ЄДР). Міністерство юстиції України запровадило онлайн сервіс отримання відомостей з ЄДР.

з «Єдиного реєстру підприємців та юридичних осіб» можна здійсни швидкий пошук даних по ідентифікаційному коду. Підприємці, їх довірені та офіційні особи отримують доступ до Єдиного реєстру підприємців України, в якій будуть зберігаються всі дані. В рамках проекту створено новий електронний сервіс отримання інформації з ЄДР. Сервіс простий і інтуїтивно зрозумілий.

Електронні документи мають таку ж юридичну силу, як і паперові.

У сучасних умовах вільної ринкової економіки, незважаючи на існуючий керівний принцип, який полягає у свободі розпочати бізнес, підприємець має численні зобов’язання, пов’язані з виробничою діяльністю. Основним є отримання запису в реєстрі підприємців. Кожний електронний документ з ЄДР підтверджується його номером.

Картинки по запросу "Єдиного реєстру підприємців та юридичних осіб"

Завдяки запису в Єдиному реєстрі підприємців організація набуває правосуб’єктність. Це означає, що підприємець стає суб’єктом різних прав і обов’язків і може робити юридичні дії, що значно розширює сферу діяльності.

Єдиний реєстр підприємців є джерелом інформації про підприємців, внесених до нього. Тим часом він є публічним публічним реєстром (кожен має право перевіряти інформацію, що міститься в ньому, якщо тільки конкретні правові положення не забороняють розголошення певних даних).

З Інструкціі користування реєстром підприємців та юридичних осіб (ЄДР) можна ознайомитися з безкоштовним доступом в ЄДР.

З метою захисту ЄДР, перед кожним пошуком необхідно підтверджувати, що з системою працює людина, а не робот.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика