...

Що ж таке рідке дерево

Що ж таке рідке деревоЯке оригінальне і незвичне поєднання — рідке дерево; давайте спробуємо розібратися, що ж це за матеріал, з чого складається і де використовується.

Рідке дерево, відноситься до групи оздоблювальних матеріалів, з’явився він у Німеччині, в результаті довгих розробок. Спочатку, рідке дерево, було полімерним аналогом звичайної деревині, поступаючись їй у ціні, а потім, з часом, рідке дерево стало самостійним оздоблювальним матеріалом. За своєю суттю, цей матеріал, є композитним, тобто не однорідним, а складається з багатьох компонентів. У складі цього композиту, використано безліч самих різних матеріалів, головним з яких є дерево, вірніше сильно подрібнена деревина, пов’язує всі складові, трикомпонентний полімер, для додавання необхідних властивостей, використовують спеціалізовані добавки і стабілізатори.

Процес виготовлення рідкого дерева

Як відбувається процес виготовлення цього композиту у виробництві: деревну пудру змішують з гранульованим полімером і добавками, в певних пропорціях, потім це все передається в апарат — екструдер, в якому відбувається подальший процес полімеризації. Гаряча суміш під тиском потрапляє у форму, яка потім, швидко охолоджується. Оскільки з рідкого дерева, виготовляють кілька різновидів матеріалів, то форм, також буде декілька. В якості деревної муки, використовують бамбук і модрину, взагалі в складі цього композиту використовуються більше 13 компонентів.

Зовні дуже складно відрізнити рідке дерево, від справжньої деревини, але в порівнянні з деревиною, цей оздоблювальний матеріал, має низку незаперечних переваг: стійкість до ультрафіолетових променів, перепадів температур, стійкість до вологи, впливу різних хімічних сполук. На відміну від деревини, рідке дерево не підтримує горіння, може кілька разів перефарбовуватися. Простіше кажучи, рідке дерево, це щось щось середнє між пластиком і деревиною; ідеальний зовнішній вигляд — деревини і невибагливість, і практичність пластику.

Застосування рідкого дерева

Композитна деревина рідке дерево
Композитна деревина навколо басейну
Якщо говорити про застосування цього композиту, то можна сказати, що його можна використовувати там, де ми звикли бачити дерево, в якості оздоблювального матеріалу: декоративний плінтус, обробна дошка, вагонка, ламінат, стінові панелі, плитка. На радість дизайнерів, можна додати, що при нагріванні, композит легко згинається, тобто може прийняти практично будь-яку форму.

Звичайно, деревина, це справжній, природний матеріал, її достоїнств, ні хто не оспорює, але якщо вам не по кишені, цей матеріал, придбайте рідке дерево, чудовий аналог деревини.

Категория: Выбрать строительный материал, Строительство Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Как правильно обрезать деревья: методы, принципы, рекомендации Как правильно обрезать деревья: методы, принципы, рекомендации
Гіпсокартон — одне з рішень обробки кухні Гіпсокартон — одне з рішень обробки кухні

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика