Коли купили квартиру, виявилося, що самим непривабливим і не зворушеним ремонтом приміщенням виявилася саме кухня. Там був і стеля, пофарбований жовтою емульсією і стіни, наполовину покриті олійною фарбою, загалом, класика радянського періоду в наявності! Нам хотілося зробити кухню дуже романтичною і теплою, щоб увечері, вечеряючи в ній створювалося відчуття, що ми знаходимося в невеликому і затишному кафе. Сидячи за маленьким столиком в загадковому і розслабляючому напівтемряві, слухаємо тиху приємну музику. Ось така була задумка. Для її втілення було вирішено вибрати фіолетово-сіру гаму з ніжно-зеленими акцентами. Фіолетовий колір був продиктований кухонним гарнітуром, який ідеально підійшов нам за розмірами невеликої кухні і по функціоналу.
Не дивлячись на те, що приміщення не велике, ми вибрали досить темні шпалери в колір кухонних меблів. Але за рахунок малюнка у вигляді вертикальних хвиль, нам вдалося візуально витягнути і розширити приміщення.
Плюсом так само було те, що вікна кухні виходять на сонячну сторону. Для того щоб розбавити фіолетову гамму ми зробили стелю і кухонний фартух світлими, а так само придбали побутову техніку білого кольору. Фартух оформили керамічною плиткою з потайним малюнком у вигляді квітів, підсвітили робочу зону.
На стелі, чесно кажучи, вирішили заощадити і поклеїли звичайну стельову плитку з хвилеподібним малюнком.
На підлогу поклали світлий лінолеум. Залишалося вирішити питання зі столом і стільцями. Місця вже залишалося катастрофічно мало і головним завданням, було не перевантажити приміщення меблями. Найкращим чином, з поставленим завданням впорався невеликий круглий столик, виконаний з прозорого і ніжно-зеленого скла. За рахунок круглої форми, він компактно вписався в інтер’єр, а завдяки прозорій стільниці буквально розчинився в ньому.
Стільці так само вибрали невеликі. А саме круглі табуретки з металевим чорним каркасом і м’яким сидінням. Сидіння самостійно перетягнули тканиною, підходящою нам за кольором. Вони не захаращують простір і легко ховаються під стіл.
Дуже значимий штрих в закінченому інтер’єрі це, звичайно ж, текстиль. Щоб оформити вікно, вирішено було зупинитися на тонкій капроновою завіски, так само з вертикальним малюнком, довжиною в підлогу і шириною на всю стіну. Для урочистості і затишку додали ламбрекени.
Коли оформлення інтер’єру було завершено, залишилося наповнити кухню різними приємними і милими дрібничками.
Ось так ми зробили своїми руками інтер’єр своєї мрії, і щовечора насолоджуємося затишком і романтикою на власній кухні!