...

Різновиди деревини, що використовуються в облицювання парної

Парна в лазні вирізняється декількома основними особливостями. Це стосується підвищеної в ній вологості та дійсно високої температури. Ці показники природно повинні враховуватися під час вибору будівельного матеріалу, який використовуватиметься у будівництві.

3 31 1024x669 1

Чому використовують деревину

Будується лазня насправді може з різних матеріалів, але для облицювання парної найчастіше використовується саме деревина. Чому так? По-перше, це екологічно чистий матеріал, який не шкодить здоров’ю людини, а іноді навпаки, тільки допомагає. По-друге, підходяща деревина не сильно нагрівається (на відміну від каменю), довговічна за настільки складних умов (волога і тепло), виділяє корисні ефірні смоли. По-третє, цей будівельний матеріал мають привабливий зовнішній вигляд. І не просто вигляд: саме деревина створює атмосферу сауни, яку не можна отримати з будь-якими найсучаснішими будівельними матеріалами.

Яку деревину використовують у лазні

У потенційного покупця є досить великий вибір, що дозволяє здійснити покупку у різній ціновій категорії. Звичайно, ця деревина може відрізнятися між собою за декількома параметрами. Тому потрібно бути уважним при виборі, щоб придбання повністю відповідало всім вимогам.

Почати варто з найкращих варіантів, але варто пам’ятати, що вони найдорожчі. Наприклад, це може бути кедр. Ця деревина дуже стійка не тільки до вологи та великих температур, але і до всіляких шкідників (комах). Щоправда багато хто зазначає, що характерний кедр аромат швидко вивітрюється. Варто також відзначити дуб. Така деревина одна з міцних, правда при цьому вона має велику вагу. Пиломатеріали з модрини приваблюють своїх покупців своїм зовнішнім виглядом, а точніше своєю структурою та відтінком (трохи темним).

Щодо відтінку, то він згодом практично не змінюється. Якщо говорити про липу, то вона виділяється на тлі своїх конкурентів, що приносить користь, при випаровуванні ефірних масел. Є й інші сорти деревини, які використовуються в різних частинах саун, мають добрі властивості у плані довговічності, а також теплоізоляції. Зокрема, це вільха.

a03715713e607cebc321cb6ad7c057e4

Варто помітити, що деревину, що використовується, не можна обробляти лаками. Існує лише кілька речовин, допустимих для використання, що дозволяють краще відштовхувати вологу. Як було зазначено нижче, слід бути дуже уважними. А краще всю справу довірити професіоналам.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Процес та важливість заміни клапана у кавовій машині в Одесі Процес та важливість заміни клапана у кавовій машині в Одесі
Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика