...

Ринок землі прогноз

рынок землиПровідні експерти ринку української нерухомості підрахували, що сьогодні вартість земельних ділянок знаходяться на рівні 2003, 2004 Тут не була взята до уваги земля біля Києва, в цьому районі ціни досягали 100 тисяч доларів за сотку, а зараз – близько 30 тисяч. Однак за прогнозами експертів, ціни будуть знижуватися і далі. Найімовірніше земля буде оцінюватися в 10-15% від її минулого вартості. Поки сильне зниження цін не відбулося завдяки нововведенням у законодавстві країни: Верховна Рада змінила саму процедуру реєстрації купівлі-продажу об’єктів на вторинному ринку землі, через що процес реєстрації, а також перереєстрації істотно сповільнилося. Поряд з відсутністю великого попиту на землю це стало стримуючим фактором фатального падіння цін.

Чого варто очікувати?

Можна досить легко уявити собі подальший розвиток цієї ситуації. Коли Україна стане виходити з кризи, то від інтенсивності цього виходу будуть прямо залежати інвестиції в аграрний сектор нерухомості. Коли ж ринок повернеться до свого нормального стану? Якщо взяти до уваги, що зараз ціни на землю встановилися на рівні 2003-2004 років, то це означає, що знадобиться ще 5 років, щоб земельний ринок почала оживати. Повинні почати працювати ринкові інструменти роздування цін, процеси спекуляції. Тому що потенційних покупців, що підшукують ділянки безпосередньо під свій бізнес, під будівництво або під сільське господарство, на ринку не більше 20% від загального числа покупців. Решта 80% – це гравці, спекулятивні інструменти.

Далі, якщо взяти психологічну складову, то люди, які пам’ятають про недавні хворобливих процесах кризи економіки, в майбутньому будуть набагато більш обережно вкладати свої заощадження в землю для подальшої спекулятивного перепродажу. А це означає, що навіть п’яти років може бути недостатньо для того, щоб ціни на землю знову стали такими захмарними, як колись.

Також повинна відбутися глобальна інфляція, і лише тоді земля може дійти до тих цін, які були.

Сьогодні ситуація поступово оздоровлюється. Наприклад, вже прийняті всі необхідні підзаконні акти і процедури для того, щоб проводити реєстрацію та видачу нормальних актів, більш-менш ясний порядок об’єднання земельних ділянок. Чому це не відбувається на місцях? Це питання можна розглядати в двох площинах: це або некомпетентність чиновників, або це робиться навмисно для вимагання хабара.

Незважаючи на нинішню ситуацію і всесвітня фінансова криза, бізнес продовжує працювати, піднімаючи економіку і покращуючи добробут громадян. Будівництво поступово набирає обертів, постачальники забезпечують якісним товаром, на ринку залишаються лише найкращі компанії, заслужено завоювали довіру клієнтів. Одним з них є універсальний постачальник кольорового і чорного металопрокату компанія «ЮніСтальПром». Вона поставляє широкий асортимент фланців і інший трубопровідної арматури, виконуючи весь технологічний ланцюжок без будь-яких посередників і гарантуючи відмінну якість своєї продукції.

Категория: Недвижимость Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?
Какая раковина практичнее для ванной комнаты? Какая раковина практичнее для ванной комнаты?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 13.05.5760 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика