...

Ремонт натяжних стель

Ремонт натяжних стельНатяжні стелі користуються великою популярністю. Але багатьох людей бажаючих встановити собі в будинку або квартирі таке диво, задаються питанням — Що робити, у разі пошкодження натяжної стелі і чи є можливість його відремонтувати?

Натяжна стеля сам по собі досить міцний, він може витримати затоплення зверху або удар тупим предметом, але як кажуть «ні що не вічне під місяцем» і його можна ненароком пошкодити. В принципі, в натяжній стелі і ремонтувати то нічого, найчастіше ремонт натяжної стелі увазі просту заміну полотна.

Давайте розглянемо найбільш часто зустрічаються випадки коли ремонт натяжних стель необхідний і можливий без повної заміни полотна.

Найпоширеніші ушкодження
Багет відірвався від стіни

Багет, це стельовий профіль (рейка пластикова або металева) за допомогою якого закріплюються краю полотна натяжної стелі. Найчастіше багет відходить від стіни якщо монтаж був проведений без належної якості, тобто монтажники схалтурили. Зазвичай це відбувається з безшовним стелями, якщо горе майстри не ставлять додаткові кріплення від базової стелі. У цьому випадку, для ремонту полотно відстібають від профілю і встановлюють додаткові розпірки. Виходить, що кріплень стає більше і тому профіль буде щільніше прилягати до стіни.

Прокол, поріз полотна

Іноді трапляється так, що в полотно натяжної стелі що то встромили. Проколи і порізи полотна часта причина, що господарі кидають у стелю залишається «таємницею за сімома печатками», але факт є факт. Тут так само можна відремонтувати натяжна стеля без заміни полотна.

Найчастіше поріз закривається додатковим світильником, або на місце проколу можна встановити фальш-витяжку. Ще поріз можна заштопати, але в такому випадку з’явиться видимий шов. Якщо натяжна стеля отримав пошкодження близько до краю стелі, частина поверхні полотна демонтується і за допомогою гарпунного методу кріплення приклеюється нове полотно, шов в цьому випадку не буде помітний.

Найголовніше запам’ятайте — порізи збільшуються під впливом тепла. І щоб не довелося робити заміну всього полотна, відразу ж як тільки помітили пошкодження натяжної стелі, заклейте це місце скотчем і терміново телефонуйте у фірму яка Вам встановлювала стелі або в іншу.

Натяжна стеля залили водою

У тому випадку якщо у Вас «добрі» сусіди і поділилися водою через стелю, не турбуйтеся, цьому справу можна виправити. Воду з натяжної стелі зливають через отвори для світильників. Для цієї роботи потрібні дві людини, один буде збирати воду у відро шлангом, а другий відтягувати полотно направляючи воду у напрямку до першого.

Головне треба швидко зібрати рідину, інакше є ризик утворення грибка. Після того, як вода злита і стеля просох, в хід йде теплова гармата для випрямлення натяжної стелі до його первісного стану.

Провисло полотно натяжної стелі

Полотно може провіснуть з двох основних причин.

Вік — натяжна стеля може провиснути якщо його встановили більше 10 років тому.
Натяжка полотна була зроблена не рівномірно.
За першою причини я думаю тут все і так зрозуміло, звичайно краще буде натягнути нове полотно. А з другої причини можна сказати наступне: ступінь натягу полотна безпосередньо залежить від рівномірності натягу.

І якщо монтаж натяжної стелі проводився майстрами з досвідом роботи 1-2 місяці або Ви самі його змонтували, тоді є можливість виникнення провисання. Вихід один — перетягувати. Натяжна стеля так само має властивість трохи провисати від підвищення температури в приміщенні.

Полотно розірвалося по шву

Причин для цього може бути декілька: занадто сильно натягнули, неякісна зварка, полотно російського виробництва і т.п. Єдино можливий вихід — це повна заміна полотна. Так що краще відразу вибирати безшовний матеріал, зараз безшовний натяжна стеля можна зробити в будь-якому приміщенні.

Буває так, що дізнавшись ціну на ремонт натяжної стелі, людина вирішується на самостійний ремонт, при цьому не маючи ні досвіду ні яких спеціальних знань. Краще так не робити. Взявшись за ремонт натяжної стелі самі, Ви ризикуєте остаточно його привести в непридатність.

І тоді доведеться повністю його міняти. Пам’ятайте, що навіть самий дорого ремонт натяжної стелі обійдеться Вам дешевше ніж установка нового.

Ціна за ремонт може починатися від 3000 рублів і залежить від ступеня пошкодження. Зверніться в компанію яка займається встановленням або ремонтом натяжних стель і Ви позбавите себе від зайвих витрат і клопоту пов’язаних з ремонтом натяжної стелі.

Категория: Ремонт, Ремонт стелі Метки: , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

4 аргументов в пользу компании «Современные деревянные дома» при строительстве домов из бруса 4 аргументов в пользу компании «Современные деревянные дома» при строительстве домов из бруса
Лидеры польской текстильной промышленности Лидеры польской текстильной промышленности
Купить подшипники в Киеве премиум-качества Купить подшипники в Киеве премиум-качества
Заказать продвижение сайта у компании Best-Promo Заказать продвижение сайта у компании Best-Promo

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика