...

Ремонт і обслуговування кондиціонерів – надійність і ефективність роботи систем

Працююча система кондиціонування повітря може сприяти поліпшенню якості повітря, але тільки в тому випадку, якщо вона сама знаходиться в хорошому стані.

Компанія «Рівне Комфорт» запрошує скористатися послугами, пов’язаними з обслуговуванням кондиціонування повітря. На офіційному сайті компанії можна отримати всю необхідну інформацію про послуги, що надаються і скористатися вигідною пропозицією – обслуговування кондиціонерів Рівне.

Компанія надає великого значення професійному виконанню замовлень.

3fd92b5786e67348a03263970ba2f329 754x767 1

Пропонується повний спектр послуг, в тому числі:

 • ремонт кондиціонерів;
 • обслуговування кондиціонерів;
 • установка кондиціонування повітря.

Забезпечується технічне обслуговування і сервісне обслуговування найбільш популярних спліт-пристроїв, систем комфортного кондиціонування. У пропозиції «Рівне Комфорт» є кондиціонери від відомих і популярних брендів, що пропонують високоякісне обладнання. До них відносяться: Toshiba, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries LTD, Haier, Fuji Electric, LG і Gree.

Ремонт кондиціонерів виконується з використанням тільки оригінальних запчастин. Тому, замовляючи послугу кондиціонування, можна бути впевненим, що система буде відповідати високим стандартам.

Компанія «Рівне Комфорт» виконує свою роботу надійно і якісно, виконуючи Комплексне обслуговування кондиціонерів. Тільки професійно і комплексно проведені заходи в області обслуговування і ремонту кондиціонерів дозволять отримати задовільний ефект у вигляді повітря, вільного від алергенних і хвороботворних агентів.

Кондиціонер очищається, починаючи від вхідних і вихідних отворів для повітря, через всі фільтри, канали та лінії в пристрої. В рамках сервісу поповнюється і охолоджуюча рідина.

ef208e707f29dea19b427d1951eace67 754x767 1

Дії, що виконуються при обслуговуванні кондиціонера:

 • перевірка працездатності пристрою;
 • перевірка герметичності системи охолодження і можливої дозаправки холодоагенту;
 • перевірка електричних компонентів системи;
 • огляд системи відведення конденсату;
 • ретельне очищення внутрішнього і зовнішнього блоків;
 • ретельне очищення конденсатора зовнішнього блоку;
 • фумігація та дезінфекція випарника внутрішнього блоку;
 • огляд і очищення корпусів обох агрегатів;
 • очищення та дезінфекція фільтрів внутрішніх блоків.

Періодичне обслуговування кондиціонера слід проводити два рази на рік (бажано навесні і восени). Ця операція гарантує правильну і безвідмовну роботу системи і забезпечує свіже і чисте повітря в кондиціонованому приміщенні.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги
Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации
Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным
Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика