...

Припливна система вентиляції в квартирі

Припливна система вентиляції в квартиріВентиляція-це практично невід’ємний атрибут будь-якої квартири. Ще в давні часи люди при спорудженні тих же пірамід використовували канали з вентиляцією, щоб проникав у приміщення свіже повітря. Але природна вентиляція в квартирі особливо в старих багатоповерхівках погано справляється зі своєю роботою і часто засмічується, і при цьому всі шкідливі речовини, які виділяються при готуванні на кухні, при пранні білизни та ремонті приміщень залишаються в квартирі і господарі всім цим дихають. Щоб вентиляція нормально справлялася з роботою, давайте нижче розглянемо всі нюанси.

Перевірка вентиляції в квартирі

При будівництві багатоповерхових будинків вже передбачена система вентиляції в квартирах. Але якщо будинок ще споруди з часів «царя гороху», то вентиляція може і не функціонувати, а саме бути забитою. Це може проявлятися появою конденсату на вікнах, також на стінах буває утворення цвілі і грибка.

Перше що необхідно, це перевірити її робочий стан. Для цього відкриваємо вікно, якщо треба і міжкімнатні двері, загалом робимо вільний доступ повітря до вентиляційної шахти. Беремо звичайний аркуш паперу формату А4 і приставляє його до вентиляційного отвору, якщо лист прилип, то значить вентиляційний канал працює, а якщо ні, то треба чистити. Можна звичайно спробувати перевірити за допомогою палаючої свічки, але я б Вам не радив, так робити, буває що в каналі можуть утворюватися пари газу, загалом наслідки уявляєте.

Частка вентиляції своїми руками

Першим ділом знімаємо грати і чистимо її від забруднень. Після чого беремо скребок і очищаємо стінки вентиляційної шахти. Далі за допомогою пилососа збираємо все дрібне сміття. Слід пам’ятати, що вентиляцію не можна чистити за допомогою розчинників і різних агресивних мийних засобів. Як тільки почистили, і у Вас вентиляція все одно погано тягне, тоді можливо забитий головний вентиляційний вхід. Щоб його почистити викликайте відповідні служби, звертаючись в (ЖЕК, домоуправляющіе компанії) це вже їхня прерогатива.

Також бувають такі моменти, що сусіди при перепланування квартири перекривають систему вентиляції, після чого вона стає непридатною.

Установка вентиляції в квартирі

Буває такий момент, що після заміни старих дерев’яних рам на пластикові вікна, починає збиратися конденсат. Це відбувається тому, що старі вентиляційні шахти розраховані на природну вентиляцію, а щілини дерев’яних рам, якраз і забезпечували її. Краще купувати і встановлювати пластикові вікна з вбудованою системою мікропровітрювання. Якщо ви вже встановили, і почав збиратися конденсат і стала з’являтися пліснява, тоді варіантом буде, установка припливно-вентиляційного клапана. Їх можна вбудовувати прямо у вікно, а також в стіну під вікно над радіатором.

Щоб почати монтаж припливного клапана, необхідно переконається в роботі загальної системи вентиляції в приміщенні, без її сенсу немає ставити.

Самостійна установка припливного клапана

Припливне клапан складається з:

-улічного воздухораспределителя або огорожі решітка

– Пластикового воздуховода (труба)

– Теплошумоізолірующіе елемент

– Фільтр

– Пристрій для регулювання повітря (в приміщенні) – три останніх елемента входять у внутрішній блок.

Монтаж починаємо з визначенням отвори для припливного клапана, його робимо між підвіконням і радіатором опалення. Свердлиться отвір трохи під кутом з ухилом вниз на вулицю. В отвір вставляємо пластикову трубку, не забуваючи обернути її в ізоляційний матеріал. Зовні трубка повинна бути врівень зі стіною, а всередині приміщення робимо випуск на 1-2 см. Після чого розбираємо коробку внутрішнього блоку, приставляє до стіни, і відзначаємо де будемо свердлити кріплення під неї. Далі свердлимо отвори і кріпимо коробку, збираємо нутрощі. Все припливна вентиляція в квартирі зроблена.

Категория: Техника и продукция, Техніка для дому Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика