...

Припливна система вентиляції в квартирі

Припливна система вентиляції в квартиріВентиляція-це практично невід’ємний атрибут будь-якої квартири. Ще в давні часи люди при спорудженні тих же пірамід використовували канали з вентиляцією, щоб проникав у приміщення свіже повітря. Але природна вентиляція в квартирі особливо в старих багатоповерхівках погано справляється зі своєю роботою і часто засмічується, і при цьому всі шкідливі речовини, які виділяються при готуванні на кухні, при пранні білизни та ремонті приміщень залишаються в квартирі і господарі всім цим дихають. Щоб вентиляція нормально справлялася з роботою, давайте нижче розглянемо всі нюанси.

Перевірка вентиляції в квартирі

При будівництві багатоповерхових будинків вже передбачена система вентиляції в квартирах. Але якщо будинок ще споруди з часів «царя гороху», то вентиляція може і не функціонувати, а саме бути забитою. Це може проявлятися появою конденсату на вікнах, також на стінах буває утворення цвілі і грибка.

Перше що необхідно, це перевірити її робочий стан. Для цього відкриваємо вікно, якщо треба і міжкімнатні двері, загалом робимо вільний доступ повітря до вентиляційної шахти. Беремо звичайний аркуш паперу формату А4 і приставляє його до вентиляційного отвору, якщо лист прилип, то значить вентиляційний канал працює, а якщо ні, то треба чистити. Можна звичайно спробувати перевірити за допомогою палаючої свічки, але я б Вам не радив, так робити, буває що в каналі можуть утворюватися пари газу, загалом наслідки уявляєте.

Частка вентиляції своїми руками

Першим ділом знімаємо грати і чистимо її від забруднень. Після чого беремо скребок і очищаємо стінки вентиляційної шахти. Далі за допомогою пилососа збираємо все дрібне сміття. Слід пам’ятати, що вентиляцію не можна чистити за допомогою розчинників і різних агресивних мийних засобів. Як тільки почистили, і у Вас вентиляція все одно погано тягне, тоді можливо забитий головний вентиляційний вхід. Щоб його почистити викликайте відповідні служби, звертаючись в (ЖЕК, домоуправляющіе компанії) це вже їхня прерогатива.

Також бувають такі моменти, що сусіди при перепланування квартири перекривають систему вентиляції, після чого вона стає непридатною.

Установка вентиляції в квартирі

Буває такий момент, що після заміни старих дерев’яних рам на пластикові вікна, починає збиратися конденсат. Це відбувається тому, що старі вентиляційні шахти розраховані на природну вентиляцію, а щілини дерев’яних рам, якраз і забезпечували її. Краще купувати і встановлювати пластикові вікна з вбудованою системою мікропровітрювання. Якщо ви вже встановили, і почав збиратися конденсат і стала з’являтися пліснява, тоді варіантом буде, установка припливно-вентиляційного клапана. Їх можна вбудовувати прямо у вікно, а також в стіну під вікно над радіатором.

Щоб почати монтаж припливного клапана, необхідно переконається в роботі загальної системи вентиляції в приміщенні, без її сенсу немає ставити.

Самостійна установка припливного клапана

Припливне клапан складається з:

-улічного воздухораспределителя або огорожі решітка

– Пластикового воздуховода (труба)

– Теплошумоізолірующіе елемент

– Фільтр

– Пристрій для регулювання повітря (в приміщенні) – три останніх елемента входять у внутрішній блок.

Монтаж починаємо з визначенням отвори для припливного клапана, його робимо між підвіконням і радіатором опалення. Свердлиться отвір трохи під кутом з ухилом вниз на вулицю. В отвір вставляємо пластикову трубку, не забуваючи обернути її в ізоляційний матеріал. Зовні трубка повинна бути врівень зі стіною, а всередині приміщення робимо випуск на 1-2 см. Після чого розбираємо коробку внутрішнього блоку, приставляє до стіни, і відзначаємо де будемо свердлити кріплення під неї. Далі свердлимо отвори і кріпимо коробку, збираємо нутрощі. Все припливна вентиляція в квартирі зроблена.

Категория: Техника и продукция, Техніка для дому Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги
Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации
Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным
Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика