...

Правила вибору торгового обладнання для зоомагазинів

zoomag10maxМеблі та торговое оборудование для зоомагазина відіграють ключову роль у його облаштуванні, атмосфері і комфорті. Обстановка повинна радувати око клієнтів, і бути зручною в процесі експлуатації співробітниками. Саме тому дуже важливо приділити нюансам інтер’єру належну особливу увагу.

Компанія Еліт-Меблі пропонує своїм клієнтам високоякісні предмети меблів та обладнання, виготовлені на імпортних верстатах, які забезпечують їх міцність, довговічність і, природність, якість. Компетентні фахівці пильно стежать за кожним етапом створення і виготовлення обраної вами продукції.

Команда архітекторів і дизайнерів з радістю втілить всі ідеї в життя і допоможуть створити унікальний інтер’єр і неповторну атмосферу з дотриманням усіх вимог і побажань замовника. Виробник пропонує своїм клієнтам виготовлення практично всіх предметів інтер’єру зоомагазинів:

— стеллажи для зоомагазина;
— стійки для товарів і демонстрації представників фауни;
— вітрини для товарів для тварин;
— підвісні полиці і шафи;
— меблі для торгового залу та інших можливих зон.

6918Крім перерахованого вище, команда компанії має досвід у створенні неординарних конструкцій, що часто є вирішальним і ключовим критерієм вибору наших постійних клієнтів. Адже це дає можливість втілити в життя будь-яку фантазію. Меблі та обладнання для магазину тварин, виконані компанією Еліт-Меблі на замовлення, будуть не тільки практичні і естетичні, але і довгі роки виконувати призначені їм функції, радуючи як відвідувачів, так і обслуговуючий персонал.

Перевагами нашої компанії є використання екологічно чистих, безпечних складових і матеріалів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, високі експлуатаційні та дизайнерські характеристики обладнання для зоомагазинів, а також гнучка та лояльна цінова політика.

Яскравими прикладами втілень несподіваних рішень стали виконані і вже реалізовані проекти в різних зоомагазинах в Москві і на території області. Ознайомитися ближче з прикладами робіт і можливими варіантами оформлення ви можете, зв’язавшись з нашими консультантами або звернувшись за адресою: г. Москва, ул. Земляний Вал, 33, ТЦ «Атріум». Представники компанії Еліт-Меблі з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і розкажуть про всі сучасних рішеннях в оформленні зоомагазинів.

Категория: Интерьер и дизайн, Строительство

Вам могло бы понравиться:

Особенности и преимущества пароконвектомата Особенности и преимущества пароконвектомата
Виды ремонта квартир Виды ремонта квартир
Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать
Чем характерны дверные замки сегодня Чем характерны дверные замки сегодня

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика