...

Популярні стилі дизайну інтер’єрів

Хочете прикрасити свій новий будинок і шукаєте тематичне натхнення? Ми розповімо вам про стилі інтер’єру, які популярні в сучасних будинках. Насправді практикуючі дизайнери, змішують різні елементи з декількох стилів оформлення разом, але важливо визначити основні аспекти кожного з них.

oboi-dlja-detskoj-komnaty_1Очевидно, є стилі дизайну інтер’єру за межами тих, що описані нижче, але я хотів би зосередитися на основних, які в даний час знаходяться в моді. Я буду оновлювати цей список щороку, видаляючи ті, які можливо не сподобалися, і буду дописувати нові. Крім того, якщо ви хочете додати нову частину або дві в свій будинок, ознайомтеся з нашим основним магазином, де ми завжди доповнюємо наш каталог новими виробами і порадами.

Ми створили колекції для наступних стилів інтер’єру, щоб спростити ваші покупки. Я також створюю серію посібників про те, як досягти певного стилю при оформленні інтер’єру, з надихаючими образами, рекомендаціями по меблів і декорі!

Шеббі шик

Потертий шикарний декор підкреслює старовинні елементи, щоб відтворити зовнішній вигляд блошиного ринку. Меблі характеризуються їх старомодним зовнішнім виглядом, з порушеною дерев’яної композицією, покритої піскострумнною фарбою, щоб показати ознаки зносу.

Декоративні акценти для стилю інтер’єру шеббі шик повинні бути м’якими і розкішними, часто з ураженим почуттям. Щоб привести загальний інтер’єр в стилі Шеббі шик до сучасного стандарту. Щедре введення льняного текстилю для додавання стилю. Хоча ортодоксальні пошарпані кольору – білі і пастельні, не бійтеся застосовувати деякі яскраві кольори.

Промисловий стиль або лофт

Це погляд, який повертається до індустріальної епохи кінця століття. У ньому підкреслюється ліберальне використання оголеної стали з дерев’яними елементами, часто доповнюваними відкритими цегляними стінами. Сучасний варіант зазвичай включає в себе мідно-тонкі акценти. За загальним почуттям, промисловий декор часто поєднує дерев’яні елементи з кам’яними.

Я написав посібник з ідеям дизайну промислового декору, де ви можете дізнатися, як представити свій будинок таким чином. Примітним моментом в цій статті є те, що промисловий декор варіюється від сучасних стилів, більш чистими лініями до декору з продуманими орнаментами. Залежно від ваших смаків ви можете вибрати більш світлий, шикарний вид або темніший античний дизайн.

Подивіться колекцію промислових меблів і каталог журнальних столів в сільському стилі, і не забудьте прошиті дивани Chesterfield і інші важливі сучасні вироби. Устаткування для реставрації – це джерело для більш високих промислових зразків.

Автор: Андрій Іваненко

Категория: Интерьер и дизайн

Вам могло бы понравиться:

Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги
Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации
Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным
Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана
© 2020 2.12.0849 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика