...

Популярні стилі дизайну інтер’єрів

Хочете прикрасити свій новий будинок і шукаєте тематичне натхнення? Ми розповімо вам про стилі інтер’єру, які популярні в сучасних будинках. Насправді практикуючі дизайнери, змішують різні елементи з декількох стилів оформлення разом, але важливо визначити основні аспекти кожного з них.

oboi-dlja-detskoj-komnaty_1Очевидно, є стилі дизайну інтер’єру за межами тих, що описані нижче, але я хотів би зосередитися на основних, які в даний час знаходяться в моді. Я буду оновлювати цей список щороку, видаляючи ті, які можливо не сподобалися, і буду дописувати нові. Крім того, якщо ви хочете додати нову частину або дві в свій будинок, ознайомтеся з нашим основним магазином, де ми завжди доповнюємо наш каталог новими виробами і порадами.

Ми створили колекції для наступних стилів інтер’єру, щоб спростити ваші покупки. Я також створюю серію посібників про те, як досягти певного стилю при оформленні інтер’єру, з надихаючими образами, рекомендаціями по меблів і декорі!

Шеббі шик

Потертий шикарний декор підкреслює старовинні елементи, щоб відтворити зовнішній вигляд блошиного ринку. Меблі характеризуються їх старомодним зовнішнім виглядом, з порушеною дерев’яної композицією, покритої піскострумнною фарбою, щоб показати ознаки зносу.

Декоративні акценти для стилю інтер’єру шеббі шик повинні бути м’якими і розкішними, часто з ураженим почуттям. Щоб привести загальний інтер’єр в стилі Шеббі шик до сучасного стандарту. Щедре введення льняного текстилю для додавання стилю. Хоча ортодоксальні пошарпані кольору – білі і пастельні, не бійтеся застосовувати деякі яскраві кольори.

Промисловий стиль або лофт

Це погляд, який повертається до індустріальної епохи кінця століття. У ньому підкреслюється ліберальне використання оголеної стали з дерев’яними елементами, часто доповнюваними відкритими цегляними стінами. Сучасний варіант зазвичай включає в себе мідно-тонкі акценти. За загальним почуттям, промисловий декор часто поєднує дерев’яні елементи з кам’яними.

Я написав посібник з ідеям дизайну промислового декору, де ви можете дізнатися, як представити свій будинок таким чином. Примітним моментом в цій статті є те, що промисловий декор варіюється від сучасних стилів, більш чистими лініями до декору з продуманими орнаментами. Залежно від ваших смаків ви можете вибрати більш світлий, шикарний вид або темніший античний дизайн.

Подивіться колекцію промислових меблів і каталог журнальних столів в сільському стилі, і не забудьте прошиті дивани Chesterfield і інші важливі сучасні вироби. Устаткування для реставрації – це джерело для більш високих промислових зразків.

Автор: Андрій Іваненко

Категория: Интерьер и дизайн

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика