...

Побудова лазні своїми руками

Побудова лазні своїми рукамиЩоб підтримувати чистоту і особисту гігієну, є необхідність попаритись в сучасній лазні. Вся ця процедура є не тільки гігієнічної, а чудово знімає стресове навантаження. Ходіння в лазню стало народною традицією, тому власники приватних будинків будують собі особисті лазні. Однак це задоволення на даний час не є із самих дешевих. І тому завжди бере верх ідея побудувати лазню своїми руками, заощадити гроші на роботі найманих робітників.

Для будівництва лазні необхідно виконати деякий ряд робіт: облаштувати фундамент, змонтувати правильно стіни і покрівлю, а також встановити топкове обладнання лазні.

Для розміщення в лазні передбанника, мийки та парилки необхідні розміри не менші за 3м×4 м.

Спочатку розглядаємо деякі варіанти лазнів: класична; кам’яна; суміщена в один комплекс з басейном.

Першим ділом необхідно вибрати місце для побудови майбутньої лазні – це повинна бути така місцевість з природним нахилом, щоб забезпечити повний відтік використаної води. Для безпеки відстань від лазні до інших будівель має бути не менше як 6метрів. Самим ідеальним варіантом: лазню необхідно розташовувати біля водоймища, в якому є необхідність після парилки скупатися.

Слід також визначитися з матеріалами для будівництва та їх якості, щоб видержували високу температуру і вологість.

Тип фундаменту необхідно вибирати – стовпчастий. Зруб лазні варто встановити на просочені креозотом шпали. Шпала повинна в основі залита бетоном на 10-20см. Глибина фундаменту повинна бути до 1 м.

Підлогу в лазні завжди роблять з дошки сосни, цементні підлоги ніколи не застосовують.

Стіни повинні бути з бруса або із колоди, які добре пропускають свіже повітря і завжди зберігають свіжий аромат дерева, а також забезпечують природну вентиляцію. Дошки для оздоблення лазні, які застосовують для внутрішніх робіт, підбирають тільки з листяних порід дерев. Їх нічим не обробляють, зберігають природну фактуру дерев.

Покрівлю лазні монтують двосхилою і кроквяною, рідше односхилою і балочно-каркасною. Обов’язково повинно бути присутнє горищне перекриття та дах, до несучих конструкцій відносять крокви і прогони. В усіх випадках необхідно змонтувати обрешітку з водоізоляційним шаром.

Також велике значення для накриття є в вибору покрівельного матеріалу та кута нахилу даху лазні. Вибирають його в залежності до кількості опадів в даній місцевості, де випадає багато снігів, скат даху треба робити більш крутим. У той час не потрібно робити крутим скат в місцевості, де сильні вітри – це додаткове навантаження на дах.

Категория: Основы технологии строительства, Поради будівельникам, Своїми руками, Советы, Строительство Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика