Побудова лазні своїми руками

Побудова лазні своїми рукамиЩоб підтримувати чистоту і особисту гігієну, є необхідність попаритись в сучасній лазні. Вся ця процедура є не тільки гігієнічної, а чудово знімає стресове навантаження. Ходіння в лазню стало народною традицією, тому власники приватних будинків будують собі особисті лазні. Однак це задоволення на даний час не є із самих дешевих. І тому завжди бере верх ідея побудувати лазню своїми руками, заощадити гроші на роботі найманих робітників.

Для будівництва лазні необхідно виконати деякий ряд робіт: облаштувати фундамент, змонтувати правильно стіни і покрівлю, а також встановити топкове обладнання лазні.

Для розміщення в лазні передбанника, мийки та парилки необхідні розміри не менші за 3м×4 м.

Спочатку розглядаємо деякі варіанти лазнів: класична; кам’яна; суміщена в один комплекс з басейном.

Першим ділом необхідно вибрати місце для побудови майбутньої лазні — це повинна бути така місцевість з природним нахилом, щоб забезпечити повний відтік використаної води. Для безпеки відстань від лазні до інших будівель має бути не менше як 6метрів. Самим ідеальним варіантом: лазню необхідно розташовувати біля водоймища, в якому є необхідність після парилки скупатися.

Слід також визначитися з матеріалами для будівництва та їх якості, щоб видержували високу температуру і вологість.

Тип фундаменту необхідно вибирати – стовпчастий. Зруб лазні варто встановити на просочені креозотом шпали. Шпала повинна в основі залита бетоном на 10-20см. Глибина фундаменту повинна бути до 1 м.

Підлогу в лазні завжди роблять з дошки сосни, цементні підлоги ніколи не застосовують.

Стіни повинні бути з бруса або із колоди, які добре пропускають свіже повітря і завжди зберігають свіжий аромат дерева, а також забезпечують природну вентиляцію. Дошки для оздоблення лазні, які застосовують для внутрішніх робіт, підбирають тільки з листяних порід дерев. Їх нічим не обробляють, зберігають природну фактуру дерев.

Покрівлю лазні монтують двосхилою і кроквяною, рідше односхилою і балочно-каркасною. Обов’язково повинно бути присутнє горищне перекриття та дах, до несучих конструкцій відносять крокви і прогони. В усіх випадках необхідно змонтувати обрешітку з водоізоляційним шаром.

Також велике значення для накриття є в вибору покрівельного матеріалу та кута нахилу даху лазні. Вибирають його в залежності до кількості опадів в даній місцевості, де випадає багато снігів, скат даху треба робити більш крутим. У той час не потрібно робити крутим скат в місцевості, де сильні вітри — це додаткове навантаження на дах.

Категория: Основы технологии строительства, Поради будівельникам, Своїми руками, Советы, Строительство Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Как правильно выбрать дверную ручку для межкомнатных дверей. Как правильно выбрать дверную ручку для межкомнатных дверей.
Установка ГБО Установка ГБО
Выбираем горшки для вашего растения Выбираем горшки для вашего растения
Следующий Prius будет революционным Следующий Prius будет революционным

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика