...

Печі на дровах Булерьян ТМ «Vesuvi»

Печи на дровах Булерьян ТМ «Vesuvi»У наш нелегкий час все частіше замислюєшся про альтернативне джерело опалення. У всіх різні запити: хтось шукає економічність, комусь потрібен цікавий дизайн і безпеку, деяким необхідно опалювати велике приміщення. І при цьому обов’язково якість. Вихід є! Унікальні канадські печі на дровах Булерьян ТМ «Vesuvi». Компанія на дровах ТМ «Vesuvi», яка на українському ринку вже 10 років, що спеціалізується на випуску металоконструкцій, зокрема печей для опалення приміщень. Тисячі задоволених покупців вже користуються печами Булерьян. Ви так само можете стати власником цієї унікальної продукції.

Характеристики печі на дровах Булерьян:

Конструкція

Компанія «Vesuvi» запатентувала винахід, що дало змогу значно підвищити ККД печей. У булерьянов використовується спеціальний принцип зміщення труб U-подібної форми для збільшення перепаду висоти. Саме це і дає можливість підвищити ефективність циркуляції повітряних мас на 20% через конвекційні труби, а значить, що потік повітря, що нагрівається максимально близько до джерела тепла!

Ще одне дуже важливе досягнення компанії — можливість точно підтримувати піролізний тип горіння. Це допомагає значно знизити утворення золи, тим самим набагато знизить кількість чисток печі.

Дизайн

Печі Булерьян можуть задовольнити смак. Різні за розміром, вони легко вписуються в будь-яке приміщення. Комплектуючі у вигляді екрану різних кольорів і скляних дверцят, зроблять Ваш інтерьеер воістину унікальним і неповторним. Минув той час, коли печі виконували лише функцію обігріву — тепер це стильний елемент декору.

Різноманітність товара:

Широкий вибір печей, які розрізняються по вазі, потужності, габаритності, дизайну, наявності виручених поверхонь та інших аспектах. Вибрати саме вашу піч Ви можете на сайті виробника http://vesuvi-pechi.com.ua/products/buleriyan/

Доставка

Компанія «Vesuvi» максимально опростіть оплату і доставку печей Булерьян. Перед оплатою ви можете проконсультуватися з фахівцями, які допоможуть вибрати потрібну вам піч і розкажуть все характеристики. Оплатити товар можна будь-яким зручним способом. Доставка здійснюється кур’єром, транспортною компанією або поштою. Так само ви можете забрати товар самі.

Компанія «Vesuvi» завжди дбає про комфорт своїх покупців!

Категория: Обзор Метки: , , ,

Вам могло бы понравиться:

Особенности и преимущества пароконвектомата Особенности и преимущества пароконвектомата
Виды ремонта квартир Виды ремонта квартир
Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать
Чем характерны дверные замки сегодня Чем характерны дверные замки сегодня

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика