...

Печі-каміни: особливості вибору обладнання

Великий асортимент опалювальних приладів часом може ускладнити вибір. Орієнтуватись слід на індивідуальні потреби. Якщо в пріоритеті стоять завдання малогабаритності та зручності в експлуатації, то варто розглянути варіант використання печі-каміна, яка може стати вдалим рішенням для оселі. Яку піч-камін вибрати та на що слід звернути увагу — розповідаємо в даному матеріалі.

gallery-image

Що таке печі-каміни

Стандартні печі-каміни складаються з двох частин: топки та димовідвідної установки. Варто підкреслити, що закритий камін найчастіше обладнаний привабливими дверцятами, а також приємним дизайном кожуха.

Піч-камін можна використовувати різними способами. Найчастіше вона служить доповненням до центрального опалення або ефективною установкою, яка створює приємну атмосферу в домі.

Які переваги печей-камінів

Найбільшою перевагою камінної печі є її простота монтажу та мобільність. Досить під’єднати її до димоходу і можна користуватись можливостями обладнання. Крім того, за наявності кількох димоходів, її можна швидко перемістити в інші приміщення. Такі печі порівняно легкі. До того ж вони естетично привабливі та виробляють порівняно дешеве тепло.

Як вибрати піч-камін

При виборі установки варто звернути увагу на матеріал печі. В продажі можна зустріти наступні види матеріалів:

  • Чавун — характеризується в першу чергу товстими стінками, що підвищує накопичувальні властивості печі. Після розпалювання та гасіння вогню тепло ще довго зберігається піччю — воно інтенсивне та дуже добре поширюється по приміщенню. Це дозволяє заощадити на паливному матеріалі. Такі печі дуже добре підходять для приготування їжі. Чавунна плита може виводити вихлопні гази позаду, зверху або збоку установки.

  • Сталь — печі зі сталі мають тонкі стінки, що не сприяє збереженню тепла — воно перестає вироблятися відразу після гасіння каміна. З іншого боку, така конструкція набагато легша, а сама піч нагрівається швидше та сильніше. На ринку представлені моделі сталевих плит з футеруванням, що дозволяє підвищити накопичувальну спроможність.

Визначившись з матеріалом, слід розглянути найважливіші параметри пристроїв.

Потужність

Чим вона більша, тим більшу площу можна нагріти. Тому важливо підібрати потужність, яка відповідатиме об’єму кімнати. Вважається, що 1 кВт потужності печі-каміну може ефективно обігріти 25 м3.

Ефективність горіння

Цей параметр визначає, скільки тепла піч зможе забезпечити від даної кількості палива. ККД наводиться у відсотках і може коливатися від 60% до 90%.

Час горіння

Показник вказує на скільки вистачить одного завантажування пального. Якщо піч-камін є основним джерелом тепла, вона повинна горіти не менше 7 годин. На ринку можна знайти печі з часом горіння понад 10 годин.

Наявність камери допалювання газів

Мова йде про значне скорочення вихлопних газів, що викидаються в атмосферу, чого сучасні печі досягають за допомогою їх вторинного спалювання. Така технологія дозволяє економити дрова, підвищити ККД обладнання, спростити догляд за ним.

Піч-камін Thorma BOZEN b white F1451762011 фото

Яке додаткове обладнання буде корисним

Вибираючи піч-камін, варто придбати обладнання з варильною поверхнею, оскільки її можна використовувати для приготування та розігріву їжі. Хорошими рішеннями також будуть наявність місця для палива, щітки для видалення попелу та щипці.

В магазині Дім тепла представлений великий вибір камінних печей. Це дає можливість кожному споживачу придбати обладнання, яке максимально відповідатиме індивідуальним потребам.

Категория: Интерьер и дизайн

Вам могло бы понравиться:

Металлочерепица: Преимущества и Особенности Использования Металлочерепица: Преимущества и Особенности Использования
Стол Торшер: Идеальное Освещение для Вашей Кухни Стол Торшер: Идеальное Освещение для Вашей Кухни
Столешницы из искусственного камня: идеальное решение для вашего интерьера Столешницы из искусственного камня: идеальное решение для вашего интерьера
Аренда строительного оборудования: удобство и выгода Аренда строительного оборудования: удобство и выгода

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика