...

Особливості проектування готельних комплексів

0022_HT_p001Навіть невеликий готель — це цілий інфраструктурний комплекс, в якому все має працювати на створення комфорту для постояльців і хороших умов роботи для персоналу. Якщо готель велика, то за складністю і кількістю систем і комунікацій вона подібна цілому місту, здатному діяти практично в повній ізоляції від великого світу.

Кімнати для проживання, ресторани і бари, бізнес-центри і кімнати для переговорів, басейни і спортзали, ігрові майданчики та місця для прогулянок — все це і багато іншого вміщає в себе готельний комплекс.

В обов’язки підрядника, який береться за проектирование и строительство зданий

такого типу, входить створення проекту з урахуванням всіх його потреб, включаючи водопостачання, електрифікацію, кондиціювання, благоустрій території, взаємодія різних служб і систем.

Щоб повноцінно реалізувати поставлені завдання, необхідно вивчити безліч супутніх питань: особливості територій, інфраструктур району, завантаженість ринку і т.д. Все це вплине на привабливість комплексу в очах майбутніх клієнтів, а значить — на успішність проекту. У числі іншого при розробці проекту враховується:

Наскільки органічно будинок або комплекс впишеться в навколишній ландшафт. При виборі ділянки потрібно враховувати багато факторів: інфраструктура, зручність під’їзду, наявність вільних територій для паркування, стоянок екскурсійних автобусів, підсобних і складських зон, в’їзду обслуговуючого транспорту тощо
Які кліматичні умови місцевості. Від цього залежать вибір матеріалів, особливості планування та оздоблення будівлі.
Як організувати планування комплексу, щоб домогтися максимально економічною його експлуатації. Проектувальник повинен добре розуміти взаємозв’язок між різними приміщеннями, їх функціональну роль, а також враховувати, що постояльці не повинні споглядати роботу допоміжних служб.
Як зробити процес будівництва максимально економічним без шкоди технічним, естетичним і гігієнічним параметрами, а також іміджу закладу.
У проектуванні готельного комплексу можна виділити кілька стадій:

визначення призначення та розміру комплексу;
розробка проекту з урахуванням наявних особливостей;
проектування інженерних і комунікативних систем.
Далі проект узгоджується, і починається будівництво.

Проектування готельних комплексів проводиться на підставі нормативно-рекомендаційних документів.

За матеріалами сайту  http://akengineering.ua/

Категория: Недвижимость, Обзор Метки: , ,

Вам могло бы понравиться:

Особливості будівельних підйомників Особливості будівельних підйомників

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика