...

Оренда будівельної техніки: очевидні переваги

Будь-яка будівельна компанія, навіть найбільша в регіоні, неминуче стикається з проблемою оперативної наявності будівельної техніки: самоскидів, підйомних кранів, невеликих вантажівок тощо. Особливо гостро потребують спецтехніки невеликі будівельні підприємства, які не можуть собі дозволити (матеріально) утримувати великий парк спеціальних будівельних автомобілів.В цьому випадку оптимальним рішенням є оренда на сайті.

bez nazvaniya 5

Переваги оренди будівельної техніки: без збоїв та прострочок

Часто, особливо, у «спекотний» літній будівельний період, невеликі будівельні компанії відчувають необхідність оперативної доставки на об’єкт матеріалів, переміщення важких вантажів, встановлення конструкцій. І не кожен підрядник у парку має необхідну кількість спецтехніки, що дозволяє забезпечити процес будівництва вчасно.

Оренда будівельної техніки будь-якого призначення дозволяє позбавитися численних проблем. До основних переваг такого рішення належать такі:

  • автотехніка завжди прибуває на будівельний об’єкт вчасно;
  • немає необхідності витрачати кошти підприємства на купівлю чи лізинг;
  • парк спецтехніки не потребує обслуговування – його просто нема;
  • оплата послуг компанії-партнера відбувається «по годинах», водій та персонал не потребує щомісячної оплати праці.

При будь-якій поломці та несправності орендованої спецтехніки (а такого не можна виключити), компанія завжди надасть підмінний транспорт у найкоротші терміни.

images 7

Де застосовується орендна будівельна техніка

Будівництво магістралей, міських вулиць, багатоповерхових будинків або ліній електропередач неминуче вимагають на об’єкті спеціальної будівельної техніки. Спецтехніка досить дорога як при купівлі, так і при її подальшому обслуговуванні, і не кожна будівельна компанія має можливість обслуговувати та купувати таке обладнання.

Оренда будівельної техніки вирішує більшість проблем, як з часом, так і з обслуговуванням та податками із заробітної плати. Навіть наймасштабніші будівельні рішення, наприклад, будівництво багатоповерхового житлового будинку завжди простіше при оренді баштового крана. Або своєчасна доставка бетону орендованими змішувачами.

За статистикою, оренда будівельної техніки різного призначення обходиться набагато ефективніше і вигідніше, ніж утримувати власний автопарк. Враховуючи, що будівництво – це серйозний об’єкт, що передбачає неухильне дотримання термінів перед замовником, орендована спецтехніка за будь-яких розкладів здатна забезпечити всі умови за договором.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика