...

Нюанси оформлення кухні природним каменем

Серед розмаїття оздоблювальних матеріалів складно відшукати більш безпечний, практичний і красивий варіант, ніж натуральний камінь. Сьогодні він є фаворитом при оформленні житлових приміщень. Якщо всього кілька років тому існувала стійка асоціація з гранітом або мармуром як з речами з радянського минулого, то сьогодні вони переможно крокують по світу дизайну інтер’єрів.

Кухня? Не тільки!

Декоративні матеріали від компанії AgeofStone дивно багатогранні. Стосується це не тільки самих позицій, але і оттеночного виконання. Заглянувши на сторіночку http://ageofstone.com.ua/, можна відшукати будь-який варіант, що ідеально вписується в дизайнерську задумку. Наприклад, камінь, виконаний у світлих, стриманих, ніжних тонах, створить в приміщенні разюче теплу, домашню атмосферу. Використано він може бути:
на кухні;
в передпокої;
у ванній кімнаті;
в спальні;
у вітальні.

Caravaggio-3cm

Однак перший варіант найбільш поширений. У будь-якому випадку при використанні матеріалу від компанії Епоха Каменю не варто нехтувати почуттям міри і смаку. Не варто робити свою міську кухню подобою печери. Щоб простір виглядав гармонійним і стильним, варто обмежитися тільки оздобленням ключових фрагментів дизайну кімнати. Це можуть бути стільниці, ніші, колони.

Інтер’єрні напрямки і дизайнерські вишукування

Вирішивши скористатися послугами порталу http://ageofstone.com.ua/, слід заздалегідь визначитися зі стильовою спрямованістю. Стіни, облицьовані природним каменем, — це завжди трохи загадково, елегантно. Особливо яскравим виявиться таке враження, якщо всі приміщення в цілому обіграно в таких стилях, як:
готика;
середньовіччя;
еко;
рустик.

Якщо вибирати середньовічне напрямок для оформлення кухні, потрібно створити вільну обідню зону. Вона повинна нагадувати банкетний зал.
Сайт ageofstone.com.ua допоможе визначитися з каменем. Що стосується дерева, скла і металу, з якими він органічно поєднується, то до їх вибору підійти слід не менш уважно.

Тонкощі використання

В які інтер’єрні напрямки можна гармонійно вписати онікс, мармур, травертин, граніт? Серед сучасних стилів варто відзначити кантрі. Створення милою і дещо наївною кухоньки з сільським колоритом немислимо без даного матеріалу. З каменю можна зробити не тільки практичний підлогу, але також стильний «фартух» і надійну стільницю. Прекрасно вписується матеріал в іспанський стиль, античність, класицизм.

Категория: Интерьер и дизайн, Интерьер кухни

Вам могло бы понравиться:

Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются
Особенности и преимущества пароконвектомата Особенности и преимущества пароконвектомата
Виды ремонта квартир Виды ремонта квартир
Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 26.05.2917 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика