...

Наша не нудна спальня

Наша не нудна спальняТрудами праведними справили ми собі квартирку. І як люди, довгий час жили в кімнаті комунальної квартири, першим ділом вирішили зробити собі справжню спальню, нема з диваном «розкладачка», а зі справжньою ліжком. Молодість, весна і креативне мислення не дозволили нам підійти до питання формально, і ось що вийшло. Не буду багато просторікувати, а відчиню, нарешті, двері в спальню.

Мені завжди подобалося поєднувати різні кольори і фактури, і я зважилася спробувати це в інтер’єрі. Дві стіни в кімнаті обклеєні шпалерами спокійного оливкового кольору, а на двох інших білі шпалери з хвилястими вертикальними лініями декількох кольорів, в тому числі і оливкового, що з’єднує їх з іншим простором.

Кімната в нас правильної прямокутної форми, проте, є в ній один нюанс, тому квартира кутова, на стіні поряд з дверима є додаткова батарея. Це змусило нас всерйоз задуматися про те, як же використовувати простір біля цієї стіни. Вихід був знайдений, на мій погляд, досить несподіваний, ми відгородили енну частину простору і спорудили там гардеробну, всередині якої і опинилася батарея. Оскільки ні я, ні чоловік не плекаємо любові до всякого роду шаф і об’ємним предметів меблів гардеробна кімната для нас відмінний варіант, розміщена в ній модульна система зберігання з легкістю вміщує весь наш гардероб. Ось невелика частина вбиральні, на якій добре видно злобливу батарею.

Двері в гардеробну дзеркальні з елементом рослинного орнаменту, який перегукується зі вставкою на двері і знову ж хвилясті лінії дружать з шпалерами на стіні, що відрізняється від інших. З великою радістю ми зустріли в магазині електрики вимикачі та розетки під колір шпалер. Зелененькі. Правда, краса?

Природно, центральне місце в спальні займає ліжко розміру 160 на 200. Далі в обстановку спальні внесло корективи з’явилося довгоочікуване потомство, і поруч з великим ліжком з’явилася дитяча. Біля дитячого ліжечка невеликої волохатий килимок, на якому малеча любить грати. А котяра, відданий охоронець, любить спати на м’якому килимку або під дитячим ліжечком.

Зростаюча кількість дитячих речей вдало відправляється жити в комод, стільниця якого в період дитинства дитини використовувалася як пеленальний столик.
Поруч торшер з діммером, регулюючим яскравість освітлення, що дозволяє використовувати його як нічник. Основний же світло дає люстра, колір, природно, наш улюблений. Телевізор навпроти ліжка, зрідка главі сімейства вдається подивитися його лежачи. На вікні яскравий колірний акцент, тюль в який я закохалася з першого погляду. А далі балкон, який ховає нас від цікавих очей за жалюзі … вгадайте якого кольору? На цій кольоровий ноті дозвольте закінчити віртуальну екскурсію. Сподіваюся, якісь з наших ідей вам, шановні читачі, здалися гідними уваги.

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн, Спальня, інтер'єр Метки: , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Лечение десен — 4 высокоэффективных подхода от «Стоматологии Татьяны Коновой» Лечение десен — 4 высокоэффективных подхода от «Стоматологии Татьяны Коновой»
ЛОД терапия – эффективный и безопасный способ лечения эректильной дисфункции ЛОД терапия – эффективный и безопасный способ лечения эректильной дисфункции
Гидропомпы для мужчин Bathmate – эффективные и безопасные устройства Гидропомпы для мужчин Bathmate – эффективные и безопасные устройства
4 бытовые задачи, которые успешно решает качественное насосное оборудование от интернет-магазина «ТехБаза» 4 бытовые задачи, которые успешно решает качественное насосное оборудование от интернет-магазина «ТехБаза»

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика