...

Наша маленька і затишна ванна кімната

Наша маленька і затишна ванна кімнатаГоловне завдання, яке стояло перед нами – це все вмістити на невеликому просторі. Спочатку ми мали маленьку кухоньку і роздільний санвузол, що б як то виграти простір, санвузол було вирішено поєднати. Ось тепер я шкодую, що не робили фотографії того, як ми розбирали стіни, зносили старий кахель, що б було порівняння, як було і як стало, тому буду акцентувати увагу на кінцевий результат!

Отже, ванна кімната в результаті у нас вийшла 280 * 215 см. На цій площі ми розташували ванну, унітаз, раковину, встановили пральну машину і водонагрівач. Спочатку я хотіла шафа-купе, куди б можна було помістити всі миючі засоби, швабру, віник та інші речі чистоти. Але як би я не старалася, площі було мало, тому все це довелося вмістити за унітазом і під раковиною. В принципі, не так вже сильно і кидається в очі.

При виборі кахлю, ми враховували, що приміщення невелике, тому він повинен бути світлим, зупинилися на біло-синіх відтінках.

До того ж нам дуже сподобалося панно «Нічне місто». Ми довго думали, де його розмістити і знайшли найбільш оптимальний варіант – уздовж ванни. Це єдина стіна, яка у нас залишилася вільною.

Ми хотіли широку, глибоку і довгу ванну, тому спочатку знайшли місце для неї, а потім вже розставляли все інше. Габарити ванни: 170 * 80 см. Може кому то здасться, що це і не така велика ванна, але нам подобається!
Тему міста продовжили і придбали відповідну шторку для ванни. По-моєму вийшло гарне поєднання!

Під плитку поклали тепла підлога, і тепер він став улюбленим місцем котячого сімейства!

У кутку розташували унітаз, а між унітазом і ванною помістилася раковина з дзеркалом. Цю зони ми виділили художньою мозаїкою.

У нас виникли складнощі з укладанням мозаїки, так як її товщина не відповідала товщині кахлю, тому на неї у нас пішло досить багато часу. Ми раді, що не відмовилися від нашої ідеї і впоралися з усіма труднощами.

До речі, раковина дуже зручна і їй користуються всі члени сім’ї, хто руки помити, хто водиці попити.
Ви вже зрозуміли, що в будинку у нас ціле котяче сімейство, тому їм теж потрібні свої апартаменти.
Техніку вибирали під колір, що б як тумба, вона була оформлена в біло-сірих тонах.

Єдине, з чим ми прогадали, так це з розмірами пральної машини, і вона у нас трохи не ввійшла: дверцята відкриваються не повністю, але я вже звикла.

Ось так ми і завершили свій ремонт у ванній кімнаті, вийшло, я думаю, сучасно і зі смаком

Категория: Ванна, интерьер, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика