...

Монтажна компанія Danico-trading

Danico-tradingУ вас є приватний будинок або заміський котедж, який потребує опаленні? Вас цікавить можливість отримати за розумну ціну повністю автономну котельню, яка працює на природному і зрідженому газі, твердому і дизельному паливі? Ви хочете купити опалювальний котел за найкращою ціною  з монтажем, сервісом, гарантією і доставкою? Вам необхідно терміново розробити проект і кошторисну документацію внутрішніх інженерних мереж будинку для газового опалення, повітряного опалення та вентиляції, водоочищення і водопостачання? Ви збираєтеся обладнати заміський будинок, дачу або промисловий об’єкт (склад, цех, виробництво) системою опаленн?

Вашій увазі пропонується за низькою ціною кліматичне обладнання для систем теплоенергетики та опалення. Все це ви можете замовити прямо зараз, заощадивши час, гроші і отримавши високу якість послуг від професіоналів. Технічний відділ компанії Danico-trading виконує повний цикл робіт, необхідних для проектування та будівництва інженерних систем опалення, проведення пуско-налагоджувальних робіт і введення в експлуатацію котельні на будь-якому виді палива: газ, дизельне паливо, дрова, вугілля, мазут, біопаливо – пелет.

Основна частина представленого опалювального обладнання проводиться на заводах Данії. Компанія Danico-trading є офіційним партнером виробників теплотехнічного і котельного обладнання, яке функціонує на всіх видах палива (природний і зріджений газ, дизельне паливо, вугілля, дрова, пелет, тріска). Вони поставляють і впроваджують інноваційну техніку, що працює на відновлюваних і альтернативних джерелах енергії.

 

 

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Заморожена випічка Fornetti Заморожена випічка Fornetti
Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі
Что такое эпоксидная смола? Что такое эпоксидная смола?
Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 21.11.7720 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика