...

Матраци на пружинному блоці

мкбкль мебельЗамислившись про покупку матраца, рано чи пізно кожна людина постає перед вибором: який же матрац вибрати? Ринок пропонує безліч різних варіантів, з різними наповнювачами і різними несучими основами. Є матраци, складаються виключно з різнорідних прошарків матеріалів, а є матраци пружинні. Останні відрізняються великим комфортом і анатомічність, але й тут вибір неоднозначний: матрац на якому пружинному блоці купити – залежному або незалежному?

Якщо питання вартості не є для Вас ключовим, варто зупинити свій вибір на матраці з незалежним пружинним блоком. У цій статті ми спробуємо визначити, чому ж незалежний пружинний блок на перевірку виявляється кращим варіантом.

Власне, порівнювати матрац з незалежним пружинним блоком і матрац без пружинного блоку як такого трохи некоректно: занадто різні цілі у цих виробів. Однак необхідно згадати, що матрац без пружинного блоку ніколи не буде таким комфортним і анатомічним, як «пружинний». Звичайно, різні наповнювачі дозволяють домогтися чудового ортопедичного ефекту, проте, ідеально підлаштуватися і «рахувати» положення тіла сплячої людини жоден матеріал не зможе.

Тепер матраци із залежним пружинним блоком (пружини в які об’єднані жорсткою рамою). Безсумнівно, собівартість такої конструкції досить невелика. Матрац на основі незалежного пружинного блоку дозволяє забезпечити прийнятний ортопедичний ефект, витримує високі навантаження.

Проте, один з основних недоліків залежного пружинного блоку – «ефект гамака». Такий матрац буде провисати під вагою тіла, адже в центрі конструкції немає ніякої опори. З часом провисання буде тільки збільшуватися, так що термін служби матраца із залежним пружинним блоком в основі відносно невеликий. Крім того, залежний пружинний блок відчутно скрипить, що аж ніяк не сприяє міцному сну. При терті один об одного пружини швидко іржавіють, і іржа з ​​часом починає перетворюватися на пил, що теж не сприяє комфорту. Ну і, звичайно, жоден залежний пружинний блок не здатний «зчитувати» положення тіла.

Отже, в чому ж переваги незалежного пружинного блоку? Почнемо з того, що кожна пружина в такому блоці знаходиться в окремому чохлі, так що Ваш сон не буде порушувати «зрадницький» скрип. Матраци на основі незалежного пружинного блоку більша анатомічність, оскільки кожна пружина діє автономно і «зчитує» положення тіла лежачої людини, забезпечуючи максимально комфортну підтримку. Такий матрац НЕ БУДЕ провисати. Ну і, звичайно, прослужить виріб на основі незалежного пружинного блоку набагато довше.

Матраци брендів: Come-for, Italflex , Вика, Матролюкс,  Сонлайн – всі вони знаходять на сайті інтернет магазину Мебель-Мебель заходіть, дивіться, купляйте, матраци на пружинному блоці забезпечать Вам комфортний і оздоровчий сон.

Категория: Обзор Метки: , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Заморожена випічка Fornetti Заморожена випічка Fornetti
Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі
Что такое эпоксидная смола? Что такое эпоксидная смола?
Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 21.11.5064 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика