...

Матраци на пружинному блоці

мкбкль мебельЗамислившись про покупку матраца, рано чи пізно кожна людина постає перед вибором: який же матрац вибрати? Ринок пропонує безліч різних варіантів, з різними наповнювачами і різними несучими основами. Є матраци, складаються виключно з різнорідних прошарків матеріалів, а є матраци пружинні. Останні відрізняються великим комфортом і анатомічність, але й тут вибір неоднозначний: матрац на якому пружинному блоці купити – залежному або незалежному?

Якщо питання вартості не є для Вас ключовим, варто зупинити свій вибір на матраці з незалежним пружинним блоком. У цій статті ми спробуємо визначити, чому ж незалежний пружинний блок на перевірку виявляється кращим варіантом.

Власне, порівнювати матрац з незалежним пружинним блоком і матрац без пружинного блоку як такого трохи некоректно: занадто різні цілі у цих виробів. Однак необхідно згадати, що матрац без пружинного блоку ніколи не буде таким комфортним і анатомічним, як «пружинний». Звичайно, різні наповнювачі дозволяють домогтися чудового ортопедичного ефекту, проте, ідеально підлаштуватися і «рахувати» положення тіла сплячої людини жоден матеріал не зможе.

Тепер матраци із залежним пружинним блоком (пружини в які об’єднані жорсткою рамою). Безсумнівно, собівартість такої конструкції досить невелика. Матрац на основі незалежного пружинного блоку дозволяє забезпечити прийнятний ортопедичний ефект, витримує високі навантаження.

Проте, один з основних недоліків залежного пружинного блоку – «ефект гамака». Такий матрац буде провисати під вагою тіла, адже в центрі конструкції немає ніякої опори. З часом провисання буде тільки збільшуватися, так що термін служби матраца із залежним пружинним блоком в основі відносно невеликий. Крім того, залежний пружинний блок відчутно скрипить, що аж ніяк не сприяє міцному сну. При терті один об одного пружини швидко іржавіють, і іржа з ​​часом починає перетворюватися на пил, що теж не сприяє комфорту. Ну і, звичайно, жоден залежний пружинний блок не здатний «зчитувати» положення тіла.

Отже, в чому ж переваги незалежного пружинного блоку? Почнемо з того, що кожна пружина в такому блоці знаходиться в окремому чохлі, так що Ваш сон не буде порушувати «зрадницький» скрип. Матраци на основі незалежного пружинного блоку більша анатомічність, оскільки кожна пружина діє автономно і «зчитує» положення тіла лежачої людини, забезпечуючи максимально комфортну підтримку. Такий матрац НЕ БУДЕ провисати. Ну і, звичайно, прослужить виріб на основі незалежного пружинного блоку набагато довше.

Матраци брендів: Come-for, Italflex , Вика, Матролюкс,  Сонлайн – всі вони знаходять на сайті інтернет магазину Мебель-Мебель заходіть, дивіться, купляйте, матраци на пружинному блоці забезпечать Вам комфортний і оздоровчий сон.

Категория: Обзор Метки: , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика