...

Матрац футон — комфорт в східних традиціях

Матрац футонЩо являє собою матрац під східною назвою футон? Історія цього матраца налічує близько двох тисяч років. З’явився він в Японії як матрац, який стелили на ніч на підлогу, прибираючи поутру в шафу. З часом, матрац футон не зник, а поступово набирав популярність і поширювався по всьому світу, так як практичність і функціональність дозволяє використовувати його в тих випадках, де більшість ортопедичних аналогів не доречні. В давнину для виготовлення використовувалися бавовняна тканина з набиванням з шерсті і бавовни. В принципі, і зараз існують і виробляються матраци futon, виготовлені за стародавніми японським традиціям: з набиванням льоном, вовною, гречаним лушпинням, кокосовим попідперізуються з кінським волосом. Однак, технології виробництва також зробили крок вперед, дозволяючи купити матрац футон виконаний за найсучаснішими вимогами до комфорту, гипоаллергенності та екологічності. Зараз у набиванні беруть участь латекс, кокосова койра, пінополіуретани і термоволокно. Що зараз залишилося незмінно, так це мала товщина, з якої починається лінійка стандартних товщин матраців. Також, зараз з’явилася можливість купити ортопедичні матраци футон.

Як вибрати матрац, який підійде саме Вам

Матрас ФутонПросто сядьте і подумайте, що ви хочете отримати, купивши матрац futon. Дизайн виробів, їх стандартні габарити і ціни завжди можна подивитися на сайтах інтернет-магазинів постільних речей. Давайте, щоб полегшити завдання вибору, розглянемо види і типи матраців. Спочатку, хотілося б відзначити, що вони можуть в принципі замінити ліжко, якщо у вас поки немає на неї грошей або у Вас часто бувають гості. Матрац футон цілком можна використовувати як звичайний матрац, та й чудовий він для вирівнювання поверхні старого дивана. За принципом складання футони бувають тонкі, які можна скрутити в рулон, і з двома і трьома частинами, здатні імітувати диван. Подвійний матрац в складеному стані схожий на звичайний диван. Більш довговічний, потрійний футон займе набагато менше місця, ніж подвійний. Якщо ви збираєтеся використовувати постійно, краще брати подвійний — він зручніше. Важливо, що зараз futons купити можна в ортопедичному виконанні, підібравши товщину і жорсткість безпосередньо за своїм бажанням (або за рекомендацією лікаря). І нарешті, необхідно відзначити, що вибираючи собі матрац, потрібно врахувати, що комфорт, який вам він принесе, залежить від того, наскільки при виборі футона, Ви врахували можливості його використання і власні вимоги до нього.

Категория: Обзор Метки: , , ,

Вам могло бы понравиться:

Газовые паяльники и устройства для газовой пайки  Газовые паяльники и устройства для газовой пайки 
Лучшие камеры наружного наблюдения в сравнении Лучшие камеры наружного наблюдения в сравнении
Клей для обоев Kolorit: популярные виды и их характеристики Клей для обоев Kolorit: популярные виды и их характеристики
Помощь с переездом от компании «ЭКСТРАЭКОНОМ» — несколько советов по перевозке личных вещей Помощь с переездом от компании «ЭКСТРАЭКОНОМ» — несколько советов по перевозке личных вещей

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика