...

Матрац футон – комфорт в східних традиціях

Матрац футонЩо являє собою матрац під східною назвою футон? Історія цього матраца налічує близько двох тисяч років. З’явився він в Японії як матрац, який стелили на ніч на підлогу, прибираючи поутру в шафу. З часом, матрац футон не зник, а поступово набирав популярність і поширювався по всьому світу, так як практичність і функціональність дозволяє використовувати його в тих випадках, де більшість ортопедичних аналогів не доречні. В давнину для виготовлення використовувалися бавовняна тканина з набиванням з шерсті і бавовни. В принципі, і зараз існують і виробляються матраци futon, виготовлені за стародавніми японським традиціям: з набиванням льоном, вовною, гречаним лушпинням, кокосовим попідперізуються з кінським волосом. Однак, технології виробництва також зробили крок вперед, дозволяючи купити матрац футон виконаний за найсучаснішими вимогами до комфорту, гипоаллергенності та екологічності. Зараз у набиванні беруть участь латекс, кокосова койра, пінополіуретани і термоволокно. Що зараз залишилося незмінно, так це мала товщина, з якої починається лінійка стандартних товщин матраців. Також, зараз з’явилася можливість купити ортопедичні матраци футон.

Як вибрати матрац, який підійде саме Вам

Матрас ФутонПросто сядьте і подумайте, що ви хочете отримати, купивши матрац futon. Дизайн виробів, їх стандартні габарити і ціни завжди можна подивитися на сайтах інтернет-магазинів постільних речей. Давайте, щоб полегшити завдання вибору, розглянемо види і типи матраців. Спочатку, хотілося б відзначити, що вони можуть в принципі замінити ліжко, якщо у вас поки немає на неї грошей або у Вас часто бувають гості. Матрац футон цілком можна використовувати як звичайний матрац, та й чудовий він для вирівнювання поверхні старого дивана. За принципом складання футони бувають тонкі, які можна скрутити в рулон, і з двома і трьома частинами, здатні імітувати диван. Подвійний матрац в складеному стані схожий на звичайний диван. Більш довговічний, потрійний футон займе набагато менше місця, ніж подвійний. Якщо ви збираєтеся використовувати постійно, краще брати подвійний – він зручніше. Важливо, що зараз futons купити можна в ортопедичному виконанні, підібравши товщину і жорсткість безпосередньо за своїм бажанням (або за рекомендацією лікаря). І нарешті, необхідно відзначити, що вибираючи собі матрац, потрібно врахувати, що комфорт, який вам він принесе, залежить від того, наскільки при виборі футона, Ви врахували можливості його використання і власні вимоги до нього.

Категория: Обзор Метки: , , ,

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 3.06.3776 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика