...

Кухня в Китайському стилі

Кухня в Китайському стиліЯ завжди мріяла про кухню в Китайському стилі. Але в наш час всього гарного і цікавого дуже багато. І зупинятися на чому то одному не хотілося. Тому ми з чоловіком розділили кухню на дві зони. Одну зробили робочу, а іншу столовую.І у нас вийшов інтер’єр наближений до Китайського.

 Так як на кухні проходить великий відрізок мого життя, я хотіла яскраву підлогу, щоб мені було завжди веселіше. Апельсиновий колір якраз те що треба було. І він добре поєднується з кольором металік. Плитку ми вибрали цегляну.

Чоловік дуже хотів зробити металевий каркас на додаткове підсвічування. І зробив. Про як ми довго мучилися з ним! Скільки ми приміряли, піднімали і опускали! Але старання цього коштували. Але досі ми не можемо вишукати саме ті світильники, які підійшли б.

Так як робоча зона у нас в оранжево – сріблястих тонах, далі ми робили більш спокійний колір жовтий і білий. Фарбування стін у нас вийшла більш до стилю кантрі.

Прямо навпроти дверей ми стіну прикрасили гіпсовим декоративним каменем. Викладали його нерівно, і щоб було цікавіше, робили поглиблення і я малювала іерогліфи.Над каменем стоїть світильник який підсвічує камінь, і плюс ми вечеряємо при його світлі.

Камінь також більш пастельних тонів, і щоб не зливалися кольори ми стіну з каменем пофарбували білим.

Стеля в їдальні у нас білого кольору, а замість люстри у нас дерев’яна балка, також зроблена своїми руками. З внутрішньої сторони вбудовані шість точкових світильників з темним візерунком, вони відкривають всю красу дерева. Чесно кажучи у нас за планом повинні ще на з’єднаннях висіти бра.

Розділили кімнату вазуально барною стійкою. У ній зробили нішу з підсвічуванням для різних штучок, у тому числі і коньяків.

Замість гардин, ми взяли бамбукові ролети, вони ідеально підходять під нашою інтер’єр

Стіл у нас дуууже великий! Розрахований на всю рідню!

Любі друзі! Якщо вам сподобався мій інтер’єр я буду щастлива, тому що ми робили все від душі. Главное не бояться втілювати мрії в реальність!

28 квітня 2015 р компанія LG Electronics офіційно представила нову модель смартфона lg g4 .  Смартфон LG G4 поєднує елегантність, продуктивність і зручність використання. У пристрої використана натуральна шкіра ручної обробки в шести кольорах. LG G4 – перший смартфон з максимально персоналізованим інтерфейсом UX 4.0.

Категория: Интерьер и дизайн, Интерьер кухни, Стиль Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика