...

Коробка КС-10

Коробка КС-10 УХЛ1,5Коробка   КС-10 УХЛ1,5 з латунними сальниками IP65 призначена для з’єднання і розгалуження електропроводок з проводів до 1000 В і контрольних кабелів з числом жил до 10, перетином 1,5 4 мм2.

Коробка  КС-10 УХЛ1,5 може бути використана для підключення світильників в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю.

Найкращим варіантом розміщення замовлення – зазвичай є виготовлення коробки за індивідуальним замовленням, як правило це дозволяє заощадити dаш час і ваші гроші! Так як нестандартна коробка найчастіше виявляється дешевше, ніж стандартна!

Купить Коробки клеммные КС-10 ми рекомендуємо перейшовши за посиланням  здесь, це полегшує процес замовлення і гарантує що ви отримаєте саме те, що ви замовили!

Ви можете замовити Коробку КС-10 зі ступенем захисту IP54, а також коробку КС-10 УХЛ1,5 зателефонувавши по телефону +7 (727) 357-30-34 +7 (727) 328-49-87  або скинути заявку факсом або електронною поштою на: [email protected]  [email protected]

КПС “КасПромСвет” – це підприємство з потужною виробничою базою, повний цикл виробництва підприємства дозволяє всім замовникам отримувати замовлену продукцію високої якості в стислі терміни!

Головна відмінність коробок КС-10, -20, -30, -40 виробництва компанії “КасПромСвет” від продукції інших виробників – це виконання корпусу, а так само наявність сертифікатів і технічних умов! КПС “КасПромСвет” виготовляє суцільнотягнені КОРПУСИ КОРОБОК КС-10, КС-20, КС-30 І КС-40 промисловим способом, що дозволяє реально забезпечити необхідний ступінь захисту і стабільно високу якість продукції, а так само швидкість виконання замовлення.

Коробки з’єднувальні КС- постійно є в наявності на  складі компанії.

Фахівці КПС “КасПромСвет” можуть виготовити Коробку КС-10 як в стандартній копмлектаціі, так і за індивідуальним замовленням.

КПС “КасПромСвет” виробляє корпусу коробок КС-10 і Коробки КС-10 УХЛ1,5.

Можливо виготовлення КС-10 (корпусів коробок КС-10, КС-20, КС-30 і КС-40, ящиків, шаф) за розмірами, кількістю і типом клемних колодок, сальникових вводів, клемних колодок відповідно до потреб замовника.

Виготовляємо коробки розветвітельні КС-10, КС-20, КС-30 і КС-40 професійно, швидко, якісно в будь-яких кількостях.

Можливо виготовлення коробок (ящиків, шаф) за розмірами, кількістю і типом сальникових вводів, клемних колодок відповідно до потреб замовника.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Топ-5 популярных стилей оформления интерьеров Топ-5 популярных стилей оформления интерьеров
Все плюсы и минусы устройства крыш из поликарбоната Все плюсы и минусы устройства крыш из поликарбоната
Пищевые добавки во время занятий спортом – быстрее ли с таблетками достигнешь цели Пищевые добавки во время занятий спортом – быстрее ли с таблетками достигнешь цели
Посещение салона красоты: восстановление и релаксация для вашего тела и души Посещение салона красоты: восстановление и релаксация для вашего тела и души

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика