...

Коробка КС-10

Коробка КС-10 УХЛ1,5Коробка   КС-10 УХЛ1,5 з латунними сальниками IP65 призначена для з’єднання і розгалуження електропроводок з проводів до 1000 В і контрольних кабелів з числом жил до 10, перетином 1,5 4 мм2.

Коробка  КС-10 УХЛ1,5 може бути використана для підключення світильників в приміщеннях з підвищеною вологістю і запиленістю.

Найкращим варіантом розміщення замовлення – зазвичай є виготовлення коробки за індивідуальним замовленням, як правило це дозволяє заощадити dаш час і ваші гроші! Так як нестандартна коробка найчастіше виявляється дешевше, ніж стандартна!

Купить Коробки клеммные КС-10 ми рекомендуємо перейшовши за посиланням  здесь, це полегшує процес замовлення і гарантує що ви отримаєте саме те, що ви замовили!

Ви можете замовити Коробку КС-10 зі ступенем захисту IP54, а також коробку КС-10 УХЛ1,5 зателефонувавши по телефону +7 (727) 357-30-34 +7 (727) 328-49-87  або скинути заявку факсом або електронною поштою на: info@promsvet.kz  3284987@mail.ru

КПС “КасПромСвет” – це підприємство з потужною виробничою базою, повний цикл виробництва підприємства дозволяє всім замовникам отримувати замовлену продукцію високої якості в стислі терміни!

Головна відмінність коробок КС-10, -20, -30, -40 виробництва компанії “КасПромСвет” від продукції інших виробників – це виконання корпусу, а так само наявність сертифікатів і технічних умов! КПС “КасПромСвет” виготовляє суцільнотягнені КОРПУСИ КОРОБОК КС-10, КС-20, КС-30 І КС-40 промисловим способом, що дозволяє реально забезпечити необхідний ступінь захисту і стабільно високу якість продукції, а так само швидкість виконання замовлення.

Коробки з’єднувальні КС- постійно є в наявності на  складі компанії.

Фахівці КПС “КасПромСвет” можуть виготовити Коробку КС-10 як в стандартній копмлектаціі, так і за індивідуальним замовленням.

КПС “КасПромСвет” виробляє корпусу коробок КС-10 і Коробки КС-10 УХЛ1,5.

Можливо виготовлення КС-10 (корпусів коробок КС-10, КС-20, КС-30 і КС-40, ящиків, шаф) за розмірами, кількістю і типом клемних колодок, сальникових вводів, клемних колодок відповідно до потреб замовника.

Виготовляємо коробки розветвітельні КС-10, КС-20, КС-30 і КС-40 професійно, швидко, якісно в будь-яких кількостях.

Можливо виготовлення коробок (ящиків, шаф) за розмірами, кількістю і типом сальникових вводів, клемних колодок відповідно до потреб замовника.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Только в «Дорогой земле» лучшие участки! Только в «Дорогой земле» лучшие участки!
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика