...

Ідеї ​​зберігання на маленькій кухні

Вам потрібні кілька ідей для зберігання на кухні для вашого крихітного простору? Звичайно, в ідеальному світі ми всі готували б на просторих, гарно оформлених кухнях, де карниз на стелю робить акцент в інтер’єрі і є великі комори.

Наша добірка заощадить вам трохи часу, просіюючи безліч ідей для зберігання на кухні, щоб ви могли вибрати ідеї організації невеликої кухні, які стосуються вашого простору. Насправді більшість кухонь ніколи не бувають досить великими — завжди можна додати ще одну шафу або трохи більше полиць.

dizajn proekt kuxni v

Або, можливо, ви могли б просто переробити старе планування та з’ясувати, як спроектувати невелику кухню, щоб почати все заново. На щастя, навіть дуже маленьку кухню можна перетворити на приємне місце для приготування їжі, якщо проявити трохи фантазії.

Експерти сходяться на думці: «Зберігання є важливою частиною створення функціонального простору. Навіть на найменшій кухні правильне зберігання може спростити приготування їжі, спілкування та проведення часу із сім’єю. Це також може зробити вашу кухню більш просторою, лаконічною та приємною».

Від шаф для зберігання до полиць і глечиків, вам доступні всі розміри, форми та стилі для невеликих кухонних сховищ, щоб ви могли насолоджуватися затишною кухнею, не захаращеною, незалежно від того, чи обмежені ви в бюджеті або у вас є гроші, щоб пустити пил у вічі.

Комбінування різних типів зберігання

У невеликий простір завжди хочеться вкласти більше. Коли справа доходить до зберігання, причому невеликі предмети для зберігання часто більш практичні, ніж один великий предмет. Еклектична суміш полиць для тарілок, шаф та візків від Ikea створює обжитий, але не надто завантажений ефект, коли все перебуває на своїх місцях. Доповніть інтер’єр використавши фриз для стелі, і ви отримаєте Інстаграмну кухню.

images 9

Приховайте стіну полиць за рухомими панелями

Не всім подобається виставляти напоказ свій посуд. Крім того, на жвавій кухні, де одночасно працюють кілька людей, відкрита полиця може означати очікування на нещасний випадок.

Якщо ви віддаєте перевагу плавним лініям, коли всі ваші тарілки та банки захищені, виберіть варіант настінного зберігання з висувними панелями. Цей варіант особливо добре працює, якщо ваша кухня також використовується у якості їдальні.

Настінне сховище кухні приємно гармонує з накладними панелями.

Нам усім сподобалася б величезна кухня з кухонним островом посередині. Але якщо житлова площа вашої кухні занадто мала для розміщення острова, або ви мешкаєте в орендованій квартирі, подумайте про невеликий кухонний острів, що окремо стоїть. Він може розмістити багато корисних кухонних предметів.

Категория: Интерьер и дизайн

Вам могло бы понравиться:

📚 Преимущества чтения книг онлайн бесплатно: исследование волшебного мира слов 📚 Преимущества чтения книг онлайн бесплатно: исследование волшебного мира слов
Плитка мозаика — особенности, нюансы укладки, виды и типы в ассортименте интернет-магазина «KeramaMix» Плитка мозаика — особенности, нюансы укладки, виды и типы в ассортименте интернет-магазина «KeramaMix»
Процес та важливість заміни клапана у кавовій машині в Одесі Процес та важливість заміни клапана у кавовій машині в Одесі
Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика