...

Газові котли АТЕМ Житомир: особливості та огляд

Газові котли АТЕМ ЖитомирСьогодні мова піде про котли Житомир 3 та Житомир М, так звані житомирські котли, як звикли їх називати в народі.

Спочатку слід прояснити чому виникла потреба в таких котлах і чим вони так проявили себе, що виникла аж ціла ніша вітчизняних котлів. Адже якщо звернути увагу то в більшості продавців в Інтернеті котли даної марки представленні окремими категоріями та підкатегоріями.

Трохи історії. Якщо взяти той час, коли почав відбуватися перехід людей на газифіковане, або твердопаливне опалення. Навіть можна сказати по іншому – на опалення яке базується на трубах з теплоносієм (водою), з того типу опалення коли використовували тепло від прямого згорання палива (груби, печі і так далі). В той час, а це десь 70-ті роки, були розповсюджені котли типу газових котлів на основі твердопаливних котлів. Такий котел мав такі недоліки як низький ККД і велике споживання газу і ніякого функціоналу. В той час це не було недоліками.

В нинішній час багато людей перейшло на новітні опалювальні прилади, на зразок турбо котлів навісних типу Viessman Vitopend 100 WH1D. В таких котлів є маса переваг, таких як малі розміри, великий функціонал, все всередині. Такі котли мають одне але – їх не можна поставити на місце старого радянського котла, адже такому котлу треба система закритого типу, з малим діаметром труби і малою кількістю води в системі. В новобудовах коли початково ставлять нову систему все чудово, а що робити людям яким хочеться замінити котел без заміни системи опалення. Причини на заміну можуть бути різні такі як: вихід з ладу старого опалювального пристрою, велике споживання газу, що немало важливо з нинішніми цінами на газ.

Вирішити проблему сіл і старих приватних будинків у містах міг новий агрегат вітчизняного виробництва бо за кордоном до наших проблем діла немає.

Такі котли почали виготовляти дві компанії АТОН і АТЕМ. Перші почали добре, але все ж лідером ринку став АТЕМ зі своїми серіями котлів ЖИТОМИР.

Газовий котел Атем можна ставити на старі системи опалення з великим трубним діаметром та великою кількістю води у системі (як правило в старих самотічних системах за часту були великі чавунні регістри з великим об’ємом води.

Наприклад, котел Атем Житомир-3 КС-Г-012 СН можна поставити на місце старого котла, під’єднати труби води і газу з кранами і все.

А якщо докупити циркуляційний насос і байпас то можна взагалі модернізувати свою систему порівняно з старим котлом до досить серйозного рівня. Котли цієї компанії відомі в наших органах влади. Маю на увазі газконтори і тому подібне. Тому у вас не має виникнути проблем з оформленням котла.

Такий котел є недорогим і економічним, що робить його доступним для людей.

Конструкція котла зроблена простою для більшої надійності опалювального приладу.

Складається він як і всі котли серії з однакових запчастин і блоків:

1. Топка

2. Блок пальника який нагріває топку

3. Газовий клапан і автоматика

4. теплообмінник

5. Турболізатори

6. Корпус.

Зроблені котли в Україні, що позитивно впливає на якість і ціну. Найважливіші вузли котла встановлені закордонного виробництва, а саме італійської компанії SIT. Модель автоматики 630 EUROSIT, що проявила за роки себе як надійний вузол котла і не викликала ніяких проблем у користувачів.

Чи безпечний котел?

Безпеці приділено досить велику увагу, адже від цього залежить не лише комфорт, а і ваша безпека в вашому ж будинку. Як сказано вище, тут стоїть автоматика 630 EUROSIT яка відповідає європейським стандартам.

При виготовленні всієї лінійки котлів Житомир проводять повну перевірку всього водяного обладнання так званих гідровузлів на витримку і прориви під тиском 3 кілограми на один сантиметр квадратний. Дана процедура дозволяє виявити недоліки в системі і виправити їх або відправити на переробку до того моменту коли продукт попаде до споживача і попередити неприємні моменти покупцю даного котла.

Специфікації

Даний котел має коефіцієнт корисної дії 92%, що робить його високоефективним приладом. Мінімальний тиск газу в системі для коректної роботи котла, а саме пальників має бути 1274 Па інакше є ризик затухання котла.

З приводу води є специфікація така як Вода pH7+03, але в принципі котел пристосований до жорстких умов і не сильно перебирає водою, але фільтр грубого очищення не буде зайвим при додаванні води.

Потужності котлів серії ідуть від 7 кВт до 80 кВт, що дозволить вибрати котел на будь яку площу вашого будинку.

Об’єм води який знаходиться одночасно в котлі, а не в системі залежить конкретно від моделі і складає 16 літрів на прикладі моделі Житомир-3 КС-Г-012 СН, витрата газу цього ж котла наприклад є 0,8 м3\год, що є чудовим показником.

Стосовно гарантії то компанія АТЕМ дає гарантію 36 місяців, а це три роки – на всі свої котли, а це не мало бо закордонні дають гарантію рік. Більше того термін експлуатації не менше 15 років ( так заявляє виробник), і тому можна врити бо багато котлів ми продали років 7 назад і проблем з ними ніяких.

Якщо говорити про вибір котла саме вам то тут все дуже просто. По правилам до потужності котла підставляємо 0 і бачимо максимальну площу яку може опалювати цей котел. Наприклад котел 12 кВт – підставляємо 0 і отримуємо цифру 120 це означає, що котел може обігріти до 120 м2 стандартного приміщення. Під стандартним розуміється будівля з нормальними вікнами без дір і з вистою стелі 2.5-2.7 м. Я би рекомендував брати не в притул. Наприклад у вас приміщення 110 м2, а ви берете котел 12 кВт. то є не дуже добре бо котел працюватиме на піку своїх можливостей, а котел як і автомобіль на піку своїх можливостей збільшує витрати і швидше зношується, тому рекомендовано брати в таких випадках наступну модель.

Хотілось би сказати пару слів про другий контур – є моделі котлів такі як Житомир 3 КС-ГВ-012СН. Такі котли є двоконтурними і мають додаткову букву ”В ” в маркуванні. Другий контур означає гаряче водопостачання. І забезпечить вас побутовою гарячою водою для повсякденних потреб.  Розраховувати правда на другий контур сильно не варто. Він чудовий для миття посуду, миття рук, душу, а от прийняти ванну він вам не дозволить, щоправда це стосується лише малопотужних котлів.

Категория: Обзор, Техніка для дому Метки: , , ,

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 4.06.8495 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика