...

Ефективна робота датчика вологості TRIME®

Датчик влажности TRIME®-GWЕфективна робота датчика вологості TRIME® залежить від радарної технології проникнення в сипучий матеріал, де повністю досліджується обсяг до 2-х літрів. Прилад надає інформацію вмісту вологи не тільки з поверхні зерна, як, наприклад, при роботі рефлективно інфрачервоного вологоміра, а й з середини матеріалу. Технологія TRIME® не застосовує трудомісткі і схильні до помилок обвідні конструкції, які використовують інфрачервоні і мікрохвильові датчики. Модульна конструкція зонда дозволяє розширити діапазон застосування і оптимізувати його без істотних витрат. Ціна виправдана гнучкістю в роботі і високою якістю даних використовуваної системи.

Плоскі датчики GS1 і GS2 використовуються в тих умовах, коли потрібно забезпечити прийнятний потік матеріалу і у випадках, де стрижні негативно впливають на результати вимірювань. Ці зонди широко застосовні в сушарках, змішувальних пристроях, на стрічкових конвеєрах. Дуже гарні в вимірюванні вологості таких матеріалів, як: крупа, борошно, зерно, подрібнена деревина та інші сипучі речовини. Датчик GS1 розміром 280 х70 х40 мм, гарантовано спроможний зробити вимір у великих обсягах неоднорідних продуктів, таких як тріска. Щільність матеріалу для точних вимірювань даної системи може не перевищувати 0,2 г / см3.

Вимірювач вологості зерна GS2 розмірами 250 х40 х30 мм добре зарекомендував себе в однорідної електропровідної продукції з високим вмістом вологи. Вузька конструкція зонда дозволяє монтувати його вертикально серед циліндричної ємності. Як приклад, це можуть бути або мішалки, або сушарки з киплячим шаром. Як і в стрижневих зондах, застосовується водонепроникний пластик (PEEK), що визначає його клас захисту.

Ви можете купити вологомір зерна на сайті https://www.kck.ua/ від КСК, який представляє офіційного дистриб’ютора в Україні. Компанія займає лідируючі позиції на ринку країни, повністю задовольняючи попит на вологоміри зерна, технологія яких удостоїлися вищих нагород і довіри компаній.

Категория: Каталог компаний, Обзор, Разное, Техника и продукция Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Спальня своїми руками Спальня своїми руками

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика