...

Доїльний апарат. Принципи роботи

доъльні апаратиДоїльний апарат – це пристрій, що імітує ручне доїння і вигодовування теляти, тому важливо, щоб така техніка максимально відповідала природному процесу як по режиму роботи, так і по тактильним відчуттям, які отримує тварина. В цьому випадку можна досягти оптимальних надоїв і знизити ймовірність захворювань у корів зокрема маститу, який часто виникає при використанні низькоякісного обладнання або порушення правил експлуатації.

Принцип роботи

Створення вакууму двигуном доїльного апарату для корів дозволяє встановити прийомні склянки на соски. Вакуум ж сприяє легшому подоланню струменем молока сфінктера вимені. Ця фаза чергується з фазою стиснення, під час якої за допомогою того ж двигуна нагнітається повітря в межстеночное простір склянки (відбувається здавлювання соска).

До недавнього часу така двухтактная технологія була єдиною і не мала альтернативи. Серед сучасних агрегатів з’явилися вдосконалені трехтактні, дивіться на http://www.ua.all.biz/doilnoe-oborudovanie-bgc3045. У них фази стиснення і вакууму доповнюються фазою відпочинку. В цей час в розріджений простір склянки навколо соска впускается порція повітря.

Повністю порівняти тиск з нормальним технологічно неможливо – без розрідженості стакан впаде з вимені, проте сучасні матеріали соскових власників щільно прилягають до шкіри тварини. Вони дозволяють утримувати склянки при зменшенні різниці між зовнішнім і внутрішнім тиском.

Доїння корови апаратом

Трехтактний доїльний апарат більш складний і коштує дорожче, проте, він з максимальною достовірністю імітує вигодовування теляти і ручне доїння, тому мінімізує ймовірність виникнення маститу і забезпечує повне видоювання.

Види доїльних апаратів для корів

Класифікація обладнання аппараты доильные на ua.all.biz допоможе зорієнтуватися в різноманітті пропозицій на ринку і вибрати техніку відповідно до конкретних умов.

Промислові та побутові апарати

Умовно на промислові і побутові доїльні апарати для корів поділяються по можливості одночасної роботи з декількома тваринами. При виборі для обох категорій діють загальні принципи, про які буде сказано нижче. Особливість промислової техніки полягає в необхідності використання автоматичних систем контролю за процесом. В одному господарстві можуть виявитися легкодійні і тугодійні корови, тому застосування для автоматичного доїння єдиного для всіх режиму неприпустимо.

За принципом дії розрізняють два види двигунів, кожен з яких має свої особливості.

До переваг цього типу вакуумних двигунів слід віднести низький рівень шуму, що підвищує рівень комфорту тварини під час доїння. Недоліками такого варіанту є чутливість до низьких температур (можуть виникнути проблеми з запуском) і необхідність постійного обслуговування (контроль рівня масла і долив рідини в міру необхідності).

Мотори сухого дії

Така техніка більш екологічна і невибаглива в експлуатації. Істотним недоліком є ​​високий рівень шуму. Справитися з проблемою в деяких випадках допомагає установка глушника. Ще одне слабке місце насосів сухого типу – чутливість до вологості. Під час використання і при зберіганні важливо не допускати попадання рідини всередину конструкції.

Важливо знати, що характеристики насосів обох типів багато в чому залежать від якості виконання.

У масляного насоса недобросовісного виробника може відбуватися підтікання масла, що порушує стерильність.
Неякісна шліфування лопатей у конструкції сухого типу стане причиною підвищення рівня шуму і перегріву двигуна.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 24.05.7090 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика