Дизайн ванної кімнати

дизайн ванної кімнатиХочу поділитися з вами ідеями оформлення ванних кімнат, тому вони зустрічають нас не тільки вранці, але і ввечері, а у деяких періодично протягом усього дня.

Нещодавно придбали квартирку, абсолютно без обробки і задумалися над тим, як зробити так, щоб було максимально комфортно в ній жити досить великій родині, особливо це стосується ванних кімнат, коли з ранку всім потрібно збиратися і на роботу, і на навчання … і вічно не вистачає часу …

У зв’язку з цим вибирали квартиру з двома ванними кімнатами. Причому вирішили, що необхідно ванні поєднати з туалетами. Як говоритися на смак і колір товариша немає і рішення чи робити ванну, поєднану з туалетом, залишається тільки за вами, проте хочу зазначити, що при поєднанні цих кімнат відкривається більший простір для фантазії та ідей. Ось так ми і подумали, коли перед нами стояв вибір залишати початкову планування цих кімнат, або все-таки знести стіни між ними і перетворити чотири невеликі за розміром кімнатки в два зручних і комфортних санвузла.

Отже, почнемо з першої ванною або як інакше ми її називаємо — жіночої кімнати.

Вона виконана у світло бежевому тоні, з невеликою смужкою малюнка у вигляді маків. Теплі кольори сприяють гарному настрою з ранку, особливо взимку. У ванній є вбудований в стінку шафка для зберігання косметичних засобів, бойлера та інших потрібних у господарстві речей, у нас він досить великих розмірів, що дуже зручно, тому що речей з кожним тижнем стає все більше і більше.

Дзеркало виконано у вигляді пелюстки з затоновані краями зеленуватого відтінку.

Під ванною ми розмістили лампу зеленого кольору, який дуже добре поєднується з основним світлим відтінком стін і тонуванням дзеркала.

Тепер перейдемо до другого санвузлу — чоловіча ванна кімната. Тут щоб не повторюватися і внаслідок відсутності площі була встановлена ​​душова кабіна, що дуже зручно при насиченому ритмі життя.

Цей санвузол виконаний у відтінках зеленого кольору, що надає йому масштабності і строгості.

Ми залишили перегородку між умивальником і туалетом щоб розділити всі наявний простір на дві зони.

Дзеркало в цій ванній кімнаті набагато більше попереднього і також невелика частина його затонирована, що надає кімнаті таємничість. Взагалі хочу відзначити, що якщо дозволяють можливості, то дзеркала у ванній потрібно робити якомога більше для більшого комфорту.

В обох ванних кімнатах дзеркала мають додаткове підсвічування, що гідно оцінять дівчата, наприклад при нанесенні макіажа.

Ось так у нас вийшло створити дві абсолютно різні за настроєм і можливостям ванних кімнати … Сподіваюся, що моя стаття допоможе вам відшукати цікаві ідеї для оформлення своїх квартирок …. Всім бажаю експериментувати і не боятися втілювати свої ідеї в життя !!!

Категория: Ванна, интерьер, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Как правильно выбрать дверную ручку для межкомнатных дверей. Как правильно выбрать дверную ручку для межкомнатных дверей.
Установка ГБО Установка ГБО
Выбираем горшки для вашего растения Выбираем горшки для вашего растения
Следующий Prius будет революционным Следующий Prius будет революционным

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика