...

Дизайн ванної кімнати

дизайн ванної кімнатиХочу поділитися з вами ідеями оформлення ванних кімнат, тому вони зустрічають нас не тільки вранці, але і ввечері, а у деяких періодично протягом усього дня.

Нещодавно придбали квартирку, абсолютно без обробки і задумалися над тим, як зробити так, щоб було максимально комфортно в ній жити досить великій родині, особливо це стосується ванних кімнат, коли з ранку всім потрібно збиратися і на роботу, і на навчання … і вічно не вистачає часу …

У зв’язку з цим вибирали квартиру з двома ванними кімнатами. Причому вирішили, що необхідно ванні поєднати з туалетами. Як говоритися на смак і колір товариша немає і рішення чи робити ванну, поєднану з туалетом, залишається тільки за вами, проте хочу зазначити, що при поєднанні цих кімнат відкривається більший простір для фантазії та ідей. Ось так ми і подумали, коли перед нами стояв вибір залишати початкову планування цих кімнат, або все-таки знести стіни між ними і перетворити чотири невеликі за розміром кімнатки в два зручних і комфортних санвузла.

Отже, почнемо з першої ванною або як інакше ми її називаємо — жіночої кімнати.

Вона виконана у світло бежевому тоні, з невеликою смужкою малюнка у вигляді маків. Теплі кольори сприяють гарному настрою з ранку, особливо взимку. У ванній є вбудований в стінку шафка для зберігання косметичних засобів, бойлера та інших потрібних у господарстві речей, у нас він досить великих розмірів, що дуже зручно, тому що речей з кожним тижнем стає все більше і більше.

Дзеркало виконано у вигляді пелюстки з затоновані краями зеленуватого відтінку.

Під ванною ми розмістили лампу зеленого кольору, який дуже добре поєднується з основним світлим відтінком стін і тонуванням дзеркала.

Тепер перейдемо до другого санвузлу — чоловіча ванна кімната. Тут щоб не повторюватися і внаслідок відсутності площі була встановлена ​​душова кабіна, що дуже зручно при насиченому ритмі життя.

Цей санвузол виконаний у відтінках зеленого кольору, що надає йому масштабності і строгості.

Ми залишили перегородку між умивальником і туалетом щоб розділити всі наявний простір на дві зони.

Дзеркало в цій ванній кімнаті набагато більше попереднього і також невелика частина його затонирована, що надає кімнаті таємничість. Взагалі хочу відзначити, що якщо дозволяють можливості, то дзеркала у ванній потрібно робити якомога більше для більшого комфорту.

В обох ванних кімнатах дзеркала мають додаткове підсвічування, що гідно оцінять дівчата, наприклад при нанесенні макіажа.

Ось так у нас вийшло створити дві абсолютно різні за настроєм і можливостям ванних кімнати … Сподіваюся, що моя стаття допоможе вам відшукати цікаві ідеї для оформлення своїх квартирок …. Всім бажаю експериментувати і не боятися втілювати свої ідеї в життя !!!

Категория: Ванна, интерьер, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются
Особенности и преимущества пароконвектомата Особенности и преимущества пароконвектомата
Виды ремонта квартир Виды ремонта квартир
Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика