...

Диван — трансформер для вашої квартири

Фото с сайта his.ua

Фото с сайта his.ua

Інтер’єр житла дуже важливий, оскаржити дане твердження не має сенсу. Але часто на перший план виходить вимога про функціональність інтер’єру, особливо актуально така вимога в малогабаритних квартирах. Такі квартири стали спадщиною нашого радянського минулого, коли людині за законом відводилося лише 12 квадратних метрів житлової площі. Чи то справа сучасні квартири, де є місце розгулятися фантазії дизайнерів.

Але зараз ми поговоримо саме про інтер’єр місця для сну в маленьких квартир, адже яка — ніяка квартира, а якщо вона твоя, то хочеться зробити її кращою. Для вирішення проблеми нестачі простору ідеально підходить диван — трансформер. Сучасні виробники меблів пропонують рішення і для віталень, і для спалень, і для дитячих кімнат, і для кухні. Варто тільки захотіти — ви без зусиль знайдете те, що вам потрібно на Hi-Supply.

Фото с сайта his.ua

Фото с сайта his.ua

Диван — трансформер для комфортного сну

Ви назавжди забудете про проблему, коли вся спальня зайнята тільки єдиним предметом меблів — ліжком, яке і обійти якось важко, не те, що додати в інтер’єр ще що-небудь. А якщо спальні немає взагалі, у вас просто однокімнатна квартира ?! А хочеться спати з комфортом і зручністю. Рішенням такого завдання стане придбання дивана — трансформера в повноцінне ліжко. Існує безліч різновидів диванів-трансформерів. Давайте зупинимося на найпоширеніших і затребуваних в наші дні.

Фото с сайта his.ua

Фото с сайта his.ua

Диван — трансформер — ідеально підходить для невеликих кімнат, оскільки вирішує відразу два завдання: надає вам повноцінне спальне місце, а також зручний та простий спосіб складання його для зберігання.

Також зручним і функціональним в маленькій квартирі буде такий диван-трансформер, в період маленьких поседілок. Цей екземпляр також характеризується місткими спальним місцем і тим що з нього можна зробити зручний диван, або застелити ним всю квартиру. Недоліком такої моделі є його відносно висока вартість, оскільки матеріал є непростий в виробництві, але дуже міцний, що це в будь-якому разі перекриває його ціну.

Такий диван останніми роками почали використовувати як ліжко-подіум, таке спальне місце, безумовно, стане оригінальною прикрасою вашого інтер’єру.  Подіум зазвичай не перевищує 50 сантиметрів у висоту, але яка економія простору і індивідуальність вашого інтер’єру.

Думаю, що наведені вище аргументи і описи, відкриють вам очі на можливості, що надає диван — трансформер, а песимістів змусять змінити свою думку.

Категория: Меблі та фурнітура Метки: 

Вам могло бы понравиться:

Особенности и преимущества пароконвектомата Особенности и преимущества пароконвектомата
Виды ремонта квартир Виды ремонта квартир
Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать
Чем характерны дверные замки сегодня Чем характерны дверные замки сегодня

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика