Диван — трансформер для вашої квартири

Фото с сайта his.ua

Фото с сайта his.ua

Інтер’єр житла дуже важливий, оскаржити дане твердження не має сенсу. Але часто на перший план виходить вимога про функціональність інтер’єру, особливо актуально така вимога в малогабаритних квартирах. Такі квартири стали спадщиною нашого радянського минулого, коли людині за законом відводилося лише 12 квадратних метрів житлової площі. Чи то справа сучасні квартири, де є місце розгулятися фантазії дизайнерів.

Але зараз ми поговоримо саме про інтер’єр місця для сну в маленьких квартир, адже яка — ніяка квартира, а якщо вона твоя, то хочеться зробити її кращою. Для вирішення проблеми нестачі простору ідеально підходить диван — трансформер. Сучасні виробники меблів пропонують рішення і для віталень, і для спалень, і для дитячих кімнат, і для кухні. Варто тільки захотіти — ви без зусиль знайдете те, що вам потрібно на Hi-Supply.

Фото с сайта his.ua

Фото с сайта his.ua

Диван — трансформер для комфортного сну

Ви назавжди забудете про проблему, коли вся спальня зайнята тільки єдиним предметом меблів — ліжком, яке і обійти якось важко, не те, що додати в інтер’єр ще що-небудь. А якщо спальні немає взагалі, у вас просто однокімнатна квартира ?! А хочеться спати з комфортом і зручністю. Рішенням такого завдання стане придбання дивана — трансформера в повноцінне ліжко. Існує безліч різновидів диванів-трансформерів. Давайте зупинимося на найпоширеніших і затребуваних в наші дні.

Фото с сайта his.ua

Фото с сайта his.ua

Диван — трансформер — ідеально підходить для невеликих кімнат, оскільки вирішує відразу два завдання: надає вам повноцінне спальне місце, а також зручний та простий спосіб складання його для зберігання.

Також зручним і функціональним в маленькій квартирі буде такий диван-трансформер, в період маленьких поседілок. Цей екземпляр також характеризується місткими спальним місцем і тим що з нього можна зробити зручний диван, або застелити ним всю квартиру. Недоліком такої моделі є його відносно висока вартість, оскільки матеріал є непростий в виробництві, але дуже міцний, що це в будь-якому разі перекриває його ціну.

Такий диван останніми роками почали використовувати як ліжко-подіум, таке спальне місце, безумовно, стане оригінальною прикрасою вашого інтер’єру.  Подіум зазвичай не перевищує 50 сантиметрів у висоту, але яка економія простору і індивідуальність вашого інтер’єру.

Думаю, що наведені вище аргументи і описи, відкриють вам очі на можливості, що надає диван — трансформер, а песимістів змусять змінити свою думку.

Категория: Меблі та фурнітура Метки: 

Вам могло бы понравиться:

Как правильно выбрать дверную ручку для межкомнатных дверей. Как правильно выбрать дверную ручку для межкомнатных дверей.
Установка ГБО Установка ГБО
Выбираем горшки для вашего растения Выбираем горшки для вашего растения
Следующий Prius будет революционным Следующий Prius будет революционным

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика