...

Чому я обрав саме вхідні двері від компанії «Мир дверей»

З моменту коли вхідними дверима первісній людині слугував звичайний величезний камінь пройшло декілька тисяч років. Наразі для забезпечення затишку і спокою у власному житлі ми використовуємо більш естетичні вироби. Сьогодні я розкажу про те, як правильно замовити двері вхідні і чим керуватися при цьому, на що звернути першочергову увагу.

door1

Ціна, асортимент та якість

За вікном 2016 рік і в країні рівень доходів у населення далеко від бажаного. В даному аспекті ваш покірний слуга являється маленьким, але виключенням із правил, оскільки свою діяльність уже давно пов’язав з Інтернетом. Проте питання ціни для мене не менш актуальне, ніж для середньостатистичного громадянина.

Оскільки ціни на просторах Інтернету для мене являються еталонними, замовляти двері вирішив саме через сайт. Після однієї години активних пошуків мені вдалося знайти дійсно якісні (як згодом виявилося, дійсно якісні) двері, причому за ціною від 2800 грн, що наразі просто смішні гроші. Ось так я вперше знайшов інтернет магазин https://mirdverei.kiev.ua.

Що мені сподобалося в першу чергу – величезний асортимент першокласних виробів під будь-які критерії і кишені. Погодьтеся, знайти в наш час якісні броньовані двері в столиці за 3300 грн. багатого коштує. Ознайомившись з детальним описом обраної моделі, я вирішив проконсультуватися із спеціалістом цього магазину. Після 20 хвилин відвертої бесіди із консультантом зрозумів, що маю справу дійсно с професіоналами своєї справи. Більш того, мені навіть запропонували приїхати і подивитися на них «наживо».

Вже через 40 хвилин я був на місці і детально оглядав модель дверей, яку до цього бачив лише на екрані монітору. Оскільки деякий досвід придбання таких виробів у мене вже був (замовляв двері тещі), то оцінював я вироби досить прискіпливо.

Що мені сподобалося

В першу чергу ставлення представників інтернет магазину «Мир дверей» до потенційних (не реальних) покупців – на високому рівні. Вам все розповідають і показують на прикладах, а не просто дивляться зверхньо, як в більшості торгових точок.

По-друге – вражаюча механічна міцність та величезний термін повноцінної експлуатації, яскравий зовнішній вигляд. Металеві двері якісно ізольовані, мають запас по міцності, додаткові ребра жорсткості, потужні штирі фіксації. Все це і забезпечує високий рівень безпеки жилої зони.

Через 1 годину я вже їхав додому в супроводі представників компанії, котрі швидко встановили нові двері в квартиру. Сам придбав і вам раджу! Живіть в спокої і комфорті.

Категория: Каталог компаний Метки: , ,

Вам могло бы понравиться:

Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги
Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации
Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным
Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика