Будинок з саману

будинокБудинок з саману, при правильному плануванні простоїть століття. Велика китайська стіна побудована з того ж саману, вона може бути доказом міцності і надійності будівель такого типу.

Є різні технології будівлі саманних будинків.

Але самі дві поширені це:

монолітний самановий будинок;
каркасний самановий будинок.

І в тому і в іншому випадку глину (саман) розмочують водою, перемішують з різаною соломою і укладають «в стіни», утрамбовуючи при цьому, Трикотажное полотно.
Тільки в першому випадку роблять опалубку і в міру будівництва стін, піднімають її вищу і вищу. Трамбують кожних 10-15 см. Дають висохнути і справа продовжується далі.
У таких будинках над дверними і віконними прорізами треба встановлювати перемички смотрел на all.biz .
У другому випадку спочатку зводитися дерев’яний каркас будівлі, таким чином, щоб там де повинні бути стіни — був простір для заповнення нашим будматеріалом.
Саманні будинки все-таки варто оберігати від надмірної вологи — для цього необхідно забезпечити хороший дах, і гідроізоляцію фундаменту.
Переваг такого будинку багато, візьмемо хоча б те, що він тепліший, дешевший, «здоровіший» і рядки його споруди набагато коротше ніж цегляних будинків.

Категория: Варианты строительства домов, Основы технологии строительства Метки: , ,

Вам могло бы понравиться:

Особенности выбора пеноблоков для стен частного дома Особенности выбора пеноблоков для стен частного дома
Несколько весомых преимуществ начать сотрудничество с нашим магазином отопительной техники Несколько весомых преимуществ начать сотрудничество с нашим магазином отопительной техники
Основные аргументы в пользу покупки пропитки по дереву от компании  «Bionic House» Основные аргументы в пользу покупки пропитки по дереву от компании «Bionic House»
Когда спальня на чердаке является лучшим выбором Когда спальня на чердаке является лучшим выбором

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика