...

Будинки з клеєного бруса

Будинки з клеєного брусаДерев’яні будинки – це екологічні, затишні та комфортні споруди. Цьому посприяв не тільки зовнішній вигляд дерева, але і його теплі відтінки, відмінні характеристики. Готові будівлі відрізняються надійністю, міцністю і довговічністю.

зведення будинку з клеєного бруса
До того ж технологія дозволяє здійснити це досить швидко. Технічні параметри, експлуатаційні якості деревини перевірені століттями. А сучасні матеріали значно покращують ці властивості.

Переваги клеєної технології
Сьогодні такі споруди зустрічаються досить часто. Це пояснюється їх унікальними перевагами:

Високою якістю матеріалу. До склеювання кожну заготовку відсортовують за розміром, текстурою, кольором, а також обрізають всі сучки і видаляють дефекти. Це дозволяє надати будівлі бездоганний вигляд, адже поверхня бруса має ідеальну гладкість. Крім того, таким стінам практично не потрібна зовнішня обробка;
Відсутністю деформацій. Клеєна деревина, на відміну від цільних виробів, здатна зберігати свої розміри і форми. Тому домівках не страшна усадка, вигини і скручування (в конструкціях відсутня внутрішні напруження);
Міцністю конструкцій;
Оптимальною вологістю. Особлива технологія виготовлення виключає появу гнилі, бактерій і мікроорганізмів;
Незначною усадкою (усадка і усушка конструкцій може становити максимум 4%);
Високою тепло- і звукоізоляцією. Щільне прилягання брусів дозволяє заощадити на теплоізоляції і дорогому опалювальному обладнанні;
Швидкістю зведення, яка забезпечується легкістю збірки, установки і невеликою вагою конструкцій.

Етапи зведення будинків з клеєного бруса
Спочатку необхідно спроектувати майбутній будинок. Для цього потрібно визначитися, яким він буде: одноповерховим або двоповерховим. Одноповерхові споруди вважаються найбільш популярними, але можливо зведення і двоповерхових будівель. Якщо навичок проектування ні, то в даній справі допоможуть фахівці.

Як тільки проект буде готовий, приступають до заливання фундаменту, тип якого залежить від грунту і особливостей рельєфу. Зазвичай під такі будинки укладають стрічкове малозаглиблених або свайно-монолітне підстава.

Наступний крок – монтаж каркаса будівлі, для чого будують перекриття та стіни першого поверху. Після цього зводять такі ж конструкції другого поверху. В якості завершального етапу виступить пристрій горища та покрівлі.

Як перекриттів підійдуть подвійні клеєні балки, які відрізняються високою міцністю і надійністю. Такі якості матеріалу виключать коливання і прогин статі.

Після будівництва стін починають зводити покрівлю, яка вважається досить відповідальним етапом. Тип даху залежить від особливостей будівлі, наприклад, для отримання горизонтальних стель використовують кроквяну систему.

При пристрої покрівлі дуже важливо передбачити паро-, гідро- і теплоізоляційні шари, які захистять від атмосферних впливів. Покрівельне покриття може бути абсолютно будь-яким.

Як тільки покрівля буде готова, необхідно встановити вікна та двері, виконати обробку фасаду захисно-декоративними складами. Самий останній етап будівництва будинку – обробка внутрішніх конструкцій. По завершенню робіт можна заселятися.

будинок з клеєного бруса
Правильно побудованому будинку з клеєного бруса необхідний професійний підхід. Хоча вони легко і швидко збираються, потрібно приділити особливу увагу кожному етапу. В результаті вийде екологічне, тепле і комфортне житло, яке порадує будь-якого господаря.

Категория: Варианты строительства домов, Строительство Метки: , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика