...

Алюмінієві профілі для світлодіодного освітлення

Алюмінієві профіліУникальність сучасних світлодіодніх джерел світла полягає в з’єднанні кількох вийняткових властивостей: екологічністі; значній тривалісті терміну експлуатації; мінімізації витрат сировини для виробництва. Світлодіодне освітлення дозволяє суттєво заощадити на енергоспоживанні – у вісім-десять разів порівняно з лампами розжарювання і приблизно вдвічі у порівнянні з люмінесцентними джерелами світла. Як і все нове, світлодіодні світильники мають відносно високу вартість.

Виходячи з підвищеного попиту на технології, пов’язані з енергозбереженням і зменшенням витрат на освітлення, компанія Led-Opt пропонує сучасні системи, що включають профиль для светодиодов, анодовані профілі під світлодіодні компоненти та багато інших спутніх компонентів. Алюмінієвий профіль використовується в якості конструктивного і корпусного елемента. Це дуже зручно, оскільки він чудово відводить надлишки тепла, що рятує світлодіод від перегріву і значно збільшує термін дії освітлювального приладу.

Позитивні властивості світлодіодів очевидні. Раніше світлодіоди використовувалися лише в електроніці, потім в якості сигнальних пристроїв, а тепер напівпровідникові джерела світла широко застосовують у декоративному оздобленні, освітленні приміщень, вуличних об’єктів, доріг. Світлодіоди працюють від низької напруги, споживаючи мало електроенергії. В порівнянні з іншими джерелами світла, світлодіоди перетворюють на випромінювання практично всю споживану енергію. В порівнянні з традиційною лампою, напівпровідникові випромінювачі споживають приблизно на 75% електроенергії меньше. Оскільки в світлодіодах відсутні такі елементи як спіралі, тонкі електроди, крихка скляна колба – світлодіоди міцніше і більш стіки до механічних пошкоджень і вібрацій. На відміну від люмінесцентних і дугорозрядних освітлювальних систем, у світлодіодів відсутне шкідливе ультрафіолетове випромінювання. Завдяки досягненням сучасних технологій, світло діоди забезпечують будь-який колір світлового потоку. Вони – ідеальне джерело світла при карнізному освітленні. Можливість управління кольором і його інтенсивністю також є величезною перевагою. Усі ці властивості суттєво переважають їх недостатньо низьку вартість.

Компанія Led-Opt уважно слідкує за ринком і постійно поповнює модельний ряд алюмінієвих профілів для світлодіодного освітлення. Світлодіодні світильники застосовуються для освітлення сходових маршів, ліфтів, підсобних приміщень, в якості чергового і основного освітлення. Їх також активно використовують для освітлення автомобільних стоянок, фасадів будівель. Кількість циклів включення-виключення зовсім не впливає на термін служби світлодіодів. Їх механічний монтаж – швидкий і зручний. В ідеальних умовах світлодіоди здатні працювати від 30000 до 200000 годин. Для забезпечення такого тривалого терміну потрібно обов’язково дотримуватись теплового режиму. Алюминієві профілі для світлодіодів ідеально відповідають таким вимогам. Вони легко відводять надлишки тепла, одночасно захищаючи кристали випромінювачів від дії зовнішніх шкідливих факторів.

Компанія Led-Opt пропонує гуртовим і роздрібним споживачам широкий асортимент такого товару: світлодіодні світильникі, світлодіодні стрічки, світлодіоди швидкого монтажу, світлодіодні модулі, світлодіодні індикатори, блоки харчування, різні матеріали для виготовлення світлодіодних світильників та інше.

Категория: Обзор Метки: , ,

Вам могло бы понравиться:

Заморожена випічка Fornetti Заморожена випічка Fornetti
Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі
Что такое эпоксидная смола? Что такое эпоксидная смола?
Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика