...

Фотошпалери 3D

art-oboiФотошпалери є широко поширеним видом обробки для стін, які нерідко використовуються і для зонування кімнат, і для розставляння смислових акцентів в приміщенні. В останні роки конкуренцію звичайним фотошпалерами все частіше складають шпалери з 3д ефектом. Що вони собою являють?

фотошпалери 3D — це ті ж зображення з картинами природи, міського життя, морських пейзажів, гір, космосу та інших, які завоювали любов споживачів малюнків, для виконання яких використовується особлива техніка, «розсовує» простори і створює реалістичне панорамне зображення.

В які кімнати можна клеїти 3д шпалери? Тут обмежень немає. Об’ємні картини різної тематики використовують для оформлення:

Кухні — тут переважають фото з натюрмортами, соняшниками, ягідними кошиками і полями.
Спальні — це приміщення, в якому найбільш часто можна побачити зображення квітів, пейзажів. Для спальні краще вибирати тривимірні картини, виконані в пастельних тонах.
Дитячої кімнати — це величезний вибір шпалер із зображеннями різних героїв мультфільмів та казок. Тут важливо, щоб зображення героїв були добрими, інакше дитина може злякатися їх.
Вітальні — в інтер’єрі цієї кімнати можна побачити найрізноманітніші 3д шпалери можна купити на сайті https://www.art-oboi.com.ua/ua/3d-fotooboi: картини природи, фото міст, зображення космічного простору або фантастичні сюжети.
Передпокої — для того, щоб в даному приміщенні розкрився 3д ефект, необхідно, щоб кімната була дуже простора (що буває досить рідко) і тоді для прикраси можна використовувати такі цікаві ідеї, як зображення 3д шафи або картинки з  доріжками.
Ванній — тут, як правило, переважають шпалери морської тематики: хвилі, берег, пальми та ін.
Головною вимогою приміщенню, в якому планується поклейка об’ємних фотошпалер, є його площа. Кімната повинна бути досить просторою. Немає сенсу клеїти 3д шпалери в приміщеннях з площею менше 18 квадратних метрів: ефект тривимірного зображення в маленькому просторі просто не розкриється.

Переваги 3д фотошпалер

Популярність тривимірних зображень пояснюється їх перевагами:

Людині завжди було цікаво все нове. Тому нова технологія створення малюнків на шпалерах не могла залишитися непоміченою людьми. За допомогою 3д простір знаходить зовсім інший вигляд.

Екологічна чистоті шпалери — вони створюються тільки з безпечних для здоров’я людини матеріалів.

Простота обробки стін за допомогою фотошпалер і нехитрий догляд за ними: як правило, всі фотошпалери мають захисну плівку, що дає можливість витирати і мити їх вологою серветкою і навіть щіткою.

Фотошпалери захищені від займання, відповідають вимогам пожежної безпеки.

Якщо ви вирішили щось змінити в своїй квартирі або кімнаті, скористайтеся можливістю купити недорогі 3д фотошпалери в  інтернет-магазині art-oboi.com.ua. Вивчіть каталог на сайті і виберіть оптимальну для вашого бюджету ціну.

Категория: Интерьер дома, Интерьер и дизайн, Обзор

Вам могло бы понравиться:

Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются
Особенности и преимущества пароконвектомата Особенности и преимущества пароконвектомата
Виды ремонта квартир Виды ремонта квартир
Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика