...

Гумові конвеєрні стрічки від виробника – якість, продуктивність, низькі ціни

Гумові конвеєрні стрічки є частиною сучасних технологічних ліній на виробничих підприємствах. Серед багатьох переваг гумових конвеєрних стрічок – ефективність за рахунок безперервної роботи і обробки великих обсягів вантажів. Пропоновані моделі дозволяють транспортувати вантажі з високою швидкістю і малою рушійною силою. Стрічкові конвеєри з гумовою стрічкою можуть працювати цілодобово і ідеально підходять для місць, де важливо уникнути простоїв виробництва.

У компанії “УКРПРОМСЕРВІС” можна замовити виготовлення конвеєрної стрічки в Дніпрі в будь-яких обсягах.

Гумові конвеєрні стрічки зазвичай використовуються в помірних і важких умовах праці. Є багато видів стрічок. Вони використовуються для перевезення різних вантажів і продуктів.

Конвеєрна стрічка гумотканинна складається з різної гуми, гумових сплавів з тканинним армуванням. Тип і товщина сплаву відрізняються залежно від типу використання.

Додаткові характеристики гумових стрічок в залежності від області застосування:

  • стійкість до високих температур;
  • антистатичність;
  • для харчових продуктів;
  • не підтримує горіння;
  • стійкість до масел і жирів;
  • стійкість до хімічних речовин;
  • стійкість до низьких температур.

rezinovye konvejernye enty 94900327

Можливі кілька варіантів застосування:

  • Стрічки з герметизованими краями зі спеціальним гумовим складом, який знижує знос конвеєрної конструкції і захищає ремінь від впливу навколишнього середовища. Стрічка з відкритими краями дешевше, а також безпечна і досить міцна. Використання гладких гумових конвеєрних стрічок обмежене транспортним кутом (він може становити 18-20 градусів). Якщо транспортний кут більше зазначеного, ми рекомендуємо використовувати опору в конструкції для утримання транспортується продукту.
  • Стрічки з гумовим краєм. Стрічки для перевезення вантажу під кутом з «шевроном», а також мають гофровані краї для кращого зчеплення. Висота бортика – від 40 мм до 400 мм.армування тканиною іноді використовується для перевезення більш важких вантажів.
  • Ребристі стрічки. Якщо необхідно транспортувати вироби під кутом 45 градусів, то необхідно використовувати рифлені гумові стрічки. Всі ці типи стрічок мають протекторний тип, невеликий коефіцієнт подовження під навантаженням. Одне з головних переваг – можливість використовувати там, де раніше була гладка Гумова стрічка. Єдиний елемент, який слід замінити, – це пристрій для очищення. Гофрована конвеєрна стрічка має ті ж властивості, що і гладка – вулканізаційні і механічні.
Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика