...

4 основні помилки, які роблять при виборі штор та чому треба обрати магазин «JUST-design»

Не так і давно штори використовували для захисту приміщень від зайвого сонячного проміння, від протягів та небажаних поглядів сторонніх людей.

На сьогоднішній день ситуація зовсім інша. В сучасних інтер’єрах штори виконують не лише практичну функцію, а й вирішують важливу естетичну задачу.

Щоб додати будинку стиль та вишуканість, гармонію та затишок, підкреслити індивідуальність та характер, обирають текстильні штори на вікна. При цьому, підбір тканин та моделей є часто фінальним етапом створення інтер’єру приміщення, але, це не найпростіше завдання.

Невдало підібраний текстиль може зіпсувати дизайн приміщення. Ідеально правильно обрана модель та тканини, підкреслять і довершать ідею дизайнерського рішення Вашого будинку.

Нажаль, досить часто, непрофесійний або самостійний підбір гардин, розчаровує своїм результатом. Неякісний підбір штор може зіпсувати враження від всього інтер’єру, може настільки дратувати, що все ж доведеться міняти на інші, скориставшись послугами професійних текстильних дизайнерів чи декораторів.

Але цього всього можна уникнути, якщо знати про те, як правильно підбирати штори і яких помилок не варто допускати.


4 основні помилки, які роблять при виборі штор

  • Найпоширенішою помилкою є неправильна висота виробу, яку, відповідно, неправильно спочатку визначають. Найчастіше таке відбувається в тому випадку, коли купують вже готовий виріб або ж займаються самостійно замірами. Якщо штори будуть занадто короткі, інтер’єр буде виглядати дешево та бідно. Якщо штори будуть занадто довгі, лежати на підлозі, це призведе до швидкого забруднення тканини та неохайного вигляду всієї кімнати, доглядати за такою моделью штор дуже не просто.

  • Також дуже часто неправильно визначають і безпосередньо ширину тканини, що беруть на штори. Тут все залежить від обраного коефіцієнту драпірування і від щільності тканини. Звичайно, якщо ви хочете отримати ідеальні складки на ваших шторах, вам обов’язково слід проконсультуватися з фахівцями також при виборі тасьми.

  • Щоб не повертати штори в магазин, важливо вірно підібрати колір та відтінок тканини. Радимо орієнтуватися на колір стін, м’яких меблів в інтер’єрі, колір підлоги та стелі. Найкраще, щоб штори не зливалися з ними, тому необхідно підбирати на тон світліше або ж темніше, залежить від поставлених завдань.

  • Щільність тканини— це ще один критерій, на який часто забувають звернути увагу, що призводить до того, що такі штори погано виконує свою важливу роботу, занадто мало перекриває зовнішнє світло, або навпаки робить приміщення дуже темним.

Всі ці неприємності можна уникнути, якщо вибрати штори на замовлення від «JUST-design». Сайт компанії: just-design.com.ua.

штори на замовлення— «Just Design»

Це найкращий магазин, в якому працюють професійні текстильні дизайнери з великим досвідом роботи, тому Ви можете розраховувати на їх допомогу при виборі гардин та портьє. До того ж, вони порадують Вас и великим вибором кольорів та дизайну, тому кожен може вибрати відповідний до своїх бажань та інтер’єру варіант.

Категория: Статьи

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика