...

Сучасні ортопедичні подушки

подушка ортопедичнаДля того, щоб наш хребет відпочивав вночі, постачав тканини головного мозку киснем, потрібно спати в правильному положенні, з підтримкою шиї і голови.

Дорослим людям спати без подушки також шкідливо, як і на поганий подушці, так як м’язи не розслабляються, пережимаються судини і погіршується кровообіг. Для здоров’я хребта, найкраще спати на боку.

купить матрас

купить матрас

Розробка сучасних ортопедичних подушок йшла спільно з лікарями-вертебрології. Ставилося за мету – забезпечити шиї вночі правильне анатомічне положення. Мета була досягнута за рахунок спеціальної анатомічної форми з одним або двома валиками уздовж краю подушки і вибору матеріалу основи, який би був не дуже м’яким, але підтримував голову і шию.

Ортопедична подушка призначена для профілактики остеохондрозу, її активно рекомендують лікарі при лікуванні захворювань хребта, але сама по собі вона не є панацеєю і чудес від неї чекати не потрібно. Тим не менш, правильно підібрана подушка може зменшити болі, навантаження на хребет, дасть можливість добре і солодко поспати вночі.

Для жінок правильне положення під час сну перешкоджає утворенню зморшок в області шиї, а також «другого підборіддя».

Цінові сегменти.

Вартість подушки до 220-230 гривень – це низький ціновий рівень. За ці гроші дуже складно зробити подушку з матеріалу гідної якості.

Ціна 230 до 650 грн – це подушки середнього цінового сегмента. При їх виробництві використовуються суміші латексу і спінених матеріалів, з переважання спінених матеріалів. Чохли зазвичай гідної якості, але без зайвих «наворотів». Найчастіше більша вартість подушки обумовлена особливими властивостями чохла (просочення алое, додавання ниток бамбука і т.д.). Обов’язково з’ясовуйте, за що Ви платите! Така подушка буде служити 3-4 роки, потім її потрібно буде поміняти, дивиться на askona.ua . Виробник – Китай, Туреччина, Росія, Польща.
Ціна від 650 і вище – це ортопедичні подушки преміум-сегмента. У складі матеріалу переважає спінений латекс, присутні змінні чохли в комплекті, чохли мають особливі властивості, при виготовленні використовується матеріал високої якості. Подушка служитиме 6-7 років. Виробник – імениті фірми Італії, Німеччини.

Гарного відпочинку і солодких снів!

Категория: Меблі та фурнітура, Обзор, Разное, Советы, Техника и продукция Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі
Что такое эпоксидная смола? Что такое эпоксидная смола?
Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона
Почему для женщины важен визит к гинекологу Почему для женщины важен визит к гинекологу

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика