Дизайн комнати для туалету

Дизайн комнати для туалетуЗбереглося лише одне розмите фото тих часів. Ну не до фото нам було тоді. Радянська біло-блакитна плиточка, старенький унітаз і така ж давня ванна. Та ще й стеля 1,80, тому що туалет був на дві сходинки над кухонним підлогою, так як під ним раніше була топка, а тепер просто підвальчик.

Так як приміщення було невеликим, ми вибрали білу плитку. Пізніше, через два роки, ми надбудували другий поверх над кухонним крилом і підняли потолки.Потолки стали трохи вище, але все ж не такі високі, як хотілося б, але вже тут нічого не вдієш: 2 метри 23 см теж добре, в порівнянні з тим, що було. Ось ви бачите, результати будівництва: через прибудови за вікном вийшов коридор, над білою плиткою стала стирчати цегла, а під вікном зазіяла діра -там був чавунний радіатор, який ми зрізали і замінили змійовиком.

Так як шалено шкода було ремонту, грошей і часу, ми стали думати, як би це все обіграти, щоб було красиво. Зупинилися на штучному камені. Потім я приклеїла той же камінь поверху, там де не було плитки і трочала гола цегла. На вікно повісили штору. Причому мені дуже хотілося саме французьку.

Еще рекомендуем посетить статьи по теме:

Категория: Ванна, интерьер, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Как узаконить выполненную перепланировку квартиры Как узаконить выполненную перепланировку квартиры
Стабилизированный мох для декора спальни Стабилизированный мох для декора спальни
Что лучше купить, диван или кровать? Что лучше купить, диван или кровать?
Теплый пол Теплый пол

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2018 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика