Дизайн комнати для туалету

Дизайн комнати для туалетуЗбереглося лише одне розмите фото тих часів. Ну не до фото нам було тоді. Радянська біло-блакитна плиточка, старенький унітаз і така ж давня ванна. Та ще й стеля 1,80, тому що туалет був на дві сходинки над кухонним підлогою, так як під ним раніше була топка, а тепер просто підвальчик.

Так як приміщення було невеликим, ми вибрали білу плитку. Пізніше, через два роки, ми надбудували другий поверх над кухонним крилом і підняли потолки.Потолки стали трохи вище, але все ж не такі високі, як хотілося б, але вже тут нічого не вдієш: 2 метри 23 см теж добре, в порівнянні з тим, що було. Ось ви бачите, результати будівництва: через прибудови за вікном вийшов коридор, над білою плиткою стала стирчати цегла, а під вікном зазіяла діра -там був чавунний радіатор, який ми зрізали і замінили змійовиком.

Так як шалено шкода було ремонту, грошей і часу, ми стали думати, як би це все обіграти, щоб було красиво. Зупинилися на штучному камені. Потім я приклеїла той же камінь поверху, там де не було плитки і трочала гола цегла. На вікно повісили штору. Причому мені дуже хотілося саме французьку.

Еще рекомендуем посетить статьи по теме:

Категория: Ванна, интерьер, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Тротуарная бетонная плитка: технология и сырье Тротуарная бетонная плитка: технология и сырье
Освещение в ванной комнате Освещение в ванной комнате
Привычки, которые помогут сохранить в доме идеальную чистоту Привычки, которые помогут сохранить в доме идеальную чистоту
Ремонт металлочерепичной крыши. Ремонт металлочерепичной крыши.

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2860 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика