Зварювальні маски — види масок зварника

маскиЗварювання металу — це процес, пов’язаний з виділенням шкідливих речовин і таких же факторів як: яскраве світіння, електричної дуги, ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, токсичні аерозолі і гази. Маска зварника — це найважливіший засіб захисту від цих шкідливих факторів зварювального процесу.

Найбільш поширені види зварювальних масок:

зварювальний щиток,
традиційна маска,
зварювальний маска з підйомним світлофільтром,
маска для специфічних робіт.

Практично всі вони мають скло для маски. Але є маски для зварювальних робіт зі спеціальними світлофільтрами.
Світлофільтри для зварювальних масок підрозділяються на кілька типів. Відповідаючи вимогам ГОСТу, крім затемненого скла, у складі фільтра повинні бути підкладка з оргскла і покривне скло.

Щоб підібрати правильний і зручний для роботи світлофільтр, потрібно врахувати роботу, яку потрібно виконати. І якщо правильно підібрати світлофільтр, тоді ви будете забезпечені стабільною захистом око протягом усього часу виконання зварювальної роботи.

Як вибрати маску? Сама маска — це безпосередньо маска і фільтр в ній. Як правило, її продають вже в зібраному стані. Різноманітність зварювальних масок дуже велике і ціни зварювальних масок різні. Щоб купити зварювальну маску, потрібно визначити, для якого виду зварювальних робіт вона потрібна. Справа в тому, що для «ювелірного» зварювання потрібно підбирати спеціальний склад не тільки компактний (зручний), але й з хорошими захисними функціями.

Маска зварника повинна бути зроблена з токонепроводящего матеріалу, який стійкий перед бризками розпеченого металу, іскрами і так далі. Маски — завжди відповідають цим вимогам, а от щитки, прологом до зварювальних апаратів — не завжди. Головне, щоб вага зварювальної маски і її габарити можна було відрегулювати «під голову».

Найбільш популярними є маски таких фірм як «Forte», «Дніпро», «Optech», «Сириус», «Becker» більш детальніше про зварувальні маски ви зможете почитати на сторінках сайту Болгарка.

Еще рекомендуем посетить статьи по теме:

Категория: Обзор, Обладнання, Поради будівельникам, Советы, Техніка для дому, Техника и продукция Метки: , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Проблемы с выбором офисной мебели Проблемы с выбором офисной мебели
С чего начать ремонт в квартире С чего начать ремонт в квартире
Какой должна быть веб-визитка Какой должна быть веб-визитка
Счетчики Меркурий Счетчики Меркурий

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2017 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика