Зварювальні маски — види масок зварника

маскиЗварювання металу — це процес, пов’язаний з виділенням шкідливих речовин і таких же факторів як: яскраве світіння, електричної дуги, ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, токсичні аерозолі і гази. Маска зварника — це найважливіший засіб захисту від цих шкідливих факторів зварювального процесу.

Найбільш поширені види зварювальних масок:

зварювальний щиток,
традиційна маска,
зварювальний маска з підйомним світлофільтром,
маска для специфічних робіт.

Практично всі вони мають скло для маски. Але є маски для зварювальних робіт зі спеціальними світлофільтрами.
Світлофільтри для зварювальних масок підрозділяються на кілька типів. Відповідаючи вимогам ГОСТу, крім затемненого скла, у складі фільтра повинні бути підкладка з оргскла і покривне скло.

Щоб підібрати правильний і зручний для роботи світлофільтр, потрібно врахувати роботу, яку потрібно виконати. І якщо правильно підібрати світлофільтр, тоді ви будете забезпечені стабільною захистом око протягом усього часу виконання зварювальної роботи.

Як вибрати маску? Сама маска — це безпосередньо маска і фільтр в ній. Як правило, її продають вже в зібраному стані. Різноманітність зварювальних масок дуже велике і ціни зварювальних масок різні. Щоб купити зварювальну маску, потрібно визначити, для якого виду зварювальних робіт вона потрібна. Справа в тому, що для «ювелірного» зварювання потрібно підбирати спеціальний склад не тільки компактний (зручний), але й з хорошими захисними функціями.

Маска зварника повинна бути зроблена з токонепроводящего матеріалу, який стійкий перед бризками розпеченого металу, іскрами і так далі. Маски — завжди відповідають цим вимогам, а от щитки, прологом до зварювальних апаратів — не завжди. Головне, щоб вага зварювальної маски і її габарити можна було відрегулювати «під голову».

Найбільш популярними є маски таких фірм як «Forte», «Дніпро», «Optech», «Сириус», «Becker» більш детальніше про зварувальні маски ви зможете почитати на сторінках сайту Болгарка.

Еще рекомендуем посетить статьи по теме:

Категория: Обзор, Обладнання, Поради будівельникам, Советы, Техніка для дому, Техника и продукция Метки: , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Ищем надежную компанию для строительство дома из клееного бруса Ищем надежную компанию для строительство дома из клееного бруса
Какие размеры двуспального постельного белья? Какие размеры двуспального постельного белья?
Практические подсказки по выбору и установке светодиодных панелей Практические подсказки по выбору и установке светодиодных панелей
В чем состоит выбор правильной мебели для офиса В чем состоит выбор правильной мебели для офиса

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2019 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика