...

Як зробити розчин для штукатурки своїми руками?

розчин для штукатуркиРозчин для штукатурки стін легко приготувати з готової суміші, яку можна купити на будівельному ринку. Сьогодні випускають багато таких сумішей. А от якщо зробити розчин для штукатурки самостійно, ви зможете не тільки заощадити енну суму грошиків, а й будете впевнені в якості.

Сьогодні ми з вами розберемося в такому питанні, як приготування розчину для штукатурки, із застосуванням найпопулярніших матеріалів – піску, цементу, глини і хлорная известь на на all.biz.

Як відомо, будь-які суміші мають у своєму складі заповнювач, в’язка речовина і рідина. Найбільш поширені в’яжучі, які частіше використовують для розчину – це глина, цемент і вапно. Заповнювачем є пісок, рідина – проста вода.

Зазвичай, у складі штукатурного розчину є 1 скорозшивач і 1 заповнювач, буває, що застосовують і 2 в’яжучих. Виходить це додаванням цементу в вапняно-піщану суміш.

Штукатурний розчин ділиться на 3 типи (залежно від пропорції):

жирний розчин: містить багато в’яжучого. Після висихання, він тріскається;
нормальний: оптимальне співвідношення наповнювача і в’яжучого;
худий: заповнювача в такому розчині занадто мало. Він крихкий, і недовговічний.
Для того, що б зрозуміти тип (пісний, жирний, нормальний), опустіть в розчин кельму і подивіться:

розчин налиплий шматками на кельму розчин означає – склад жирний;
злегка забруднений – розчин для штукатурки худий;
склад створив на кельні тонку скориночку – все в нормі.

До складу найпопулярнішого штукатурного розчину входять пісок і цемент, звідси випливає, що найпопулярніша суміш – цементно-піщана. Якщо використовується цемент марки М-400, то співвідношення цемент – пісок = 1/3 (1 частина цементу і 3 частини піску).

Спочатку суміш перемішується всуху, після чого в неї поступово доливають воду, розмішуючи поки розчин не стане необхідної консистенції. Після цього в суміш можна додати клей ПВА (50-70 г клею на 10 літрів готової штукатурки).

Розчин вапняний і глиняний.

Штукатурний розчин на основі вапна готується з піску і вапняної пасти. Пропорції піску і пасти залежать від жирності вапна. Досить важко розібратися, як зробити нормальний штукатурний розчин.

Тут може допомогти правило: жирність такого розчину треба контролювати, поступовим додаванням піску. Міцність вапняного розчину можна збільшити в рази, просто додавши в нього цемент (на 10 кг розчину – 1 кг цементу). Штукатурку на глині ​​готують так само, як і вапняну.

Пропорції залежать тільки від жирності розчину. У неї так само для фортеці можна додати цементу. Якщо ви готуєте штукатурку для зовнішніх робіт, краще зробіть цементно-піщаний склад.

Приготування штукатурного розчину, склад і його пропорції залежать від того, поверхні на яку будуть його наносити. У кожного виду штукатурного розчину є свої характеристики і сфера застосування. Які то використовуються для внутрішніх і для зовнішніх робіт, а деякі тільки для внутрішніх.

Не всі розчини можна використовувати для нанесення на будь-які поверхні, тому від правильного вибору залежить, скільки прослужить вам штукатурка. Але про це буде в одній з наступних статей, підписуйтесь на оновлення.

Категория: Выбрать строительный материал, Поради будівельникам, Своїми руками, Советы Метки: , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Чому так важливо дарувати подарунки? Чому так важливо дарувати подарунки?
Флаги и знамена – изготовление на заказ Флаги и знамена – изготовление на заказ
Пансионат для престарелых: забота и комфорт Пансионат для престарелых: забота и комфорт
Интернет-магазин мебели Интернет-магазин мебели

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика