Як зробити розчин для штукатурки своїми руками?

розчин для штукатуркиРозчин для штукатурки стін легко приготувати з готової суміші, яку можна купити на будівельному ринку. Сьогодні випускають багато таких сумішей. А от якщо зробити розчин для штукатурки самостійно, ви зможете не тільки заощадити енну суму грошиків, а й будете впевнені в якості.

Сьогодні ми з вами розберемося в такому питанні, як приготування розчину для штукатурки, із застосуванням найпопулярніших матеріалів — піску, цементу, глини і хлорная известь на на all.biz.

Як відомо, будь-які суміші мають у своєму складі заповнювач, в’язка речовина і рідина. Найбільш поширені в’яжучі, які частіше використовують для розчину — це глина, цемент і вапно. Заповнювачем є пісок, рідина — проста вода.

Зазвичай, у складі штукатурного розчину є 1 скорозшивач і 1 заповнювач, буває, що застосовують і 2 в’яжучих. Виходить це додаванням цементу в вапняно-піщану суміш.

Штукатурний розчин ділиться на 3 типи (залежно від пропорції):

жирний розчин: містить багато в’яжучого. Після висихання, він тріскається;
нормальний: оптимальне співвідношення наповнювача і в’яжучого;
худий: заповнювача в такому розчині занадто мало. Він крихкий, і недовговічний.
Для того, що б зрозуміти тип (пісний, жирний, нормальний), опустіть в розчин кельму і подивіться:

розчин налиплий шматками на кельму розчин означає — склад жирний;
злегка забруднений — розчин для штукатурки худий;
склад створив на кельні тонку скориночку — все в нормі.

До складу найпопулярнішого штукатурного розчину входять пісок і цемент, звідси випливає, що найпопулярніша суміш — цементно-піщана. Якщо використовується цемент марки М-400, то співвідношення цемент — пісок = 1/3 (1 частина цементу і 3 частини піску).

Спочатку суміш перемішується всуху, після чого в неї поступово доливають воду, розмішуючи поки розчин не стане необхідної консистенції. Після цього в суміш можна додати клей ПВА (50-70 г клею на 10 літрів готової штукатурки).

Розчин вапняний і глиняний.

Штукатурний розчин на основі вапна готується з піску і вапняної пасти. Пропорції піску і пасти залежать від жирності вапна. Досить важко розібратися, як зробити нормальний штукатурний розчин.

Тут може допомогти правило: жирність такого розчину треба контролювати, поступовим додаванням піску. Міцність вапняного розчину можна збільшити в рази, просто додавши в нього цемент (на 10 кг розчину — 1 кг цементу). Штукатурку на глині ​​готують так само, як і вапняну.

Пропорції залежать тільки від жирності розчину. У неї так само для фортеці можна додати цементу. Якщо ви готуєте штукатурку для зовнішніх робіт, краще зробіть цементно-піщаний склад.

Приготування штукатурного розчину, склад і його пропорції залежать від того, поверхні на яку будуть його наносити. У кожного виду штукатурного розчину є свої характеристики і сфера застосування. Які то використовуються для внутрішніх і для зовнішніх робіт, а деякі тільки для внутрішніх.

Не всі розчини можна використовувати для нанесення на будь-які поверхні, тому від правильного вибору залежить, скільки прослужить вам штукатурка. Але про це буде в одній з наступних статей, підписуйтесь на оновлення.

Еще рекомендуем посетить статьи по теме:

Категория: Выбрать строительный материал, Поради будівельникам, Своїми руками, Советы Метки: , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Как узаконить выполненную перепланировку квартиры Как узаконить выполненную перепланировку квартиры
Стабилизированный мох для декора спальни Стабилизированный мох для декора спальни
Что лучше купить, диван или кровать? Что лучше купить, диван или кровать?
Теплый пол Теплый пол

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2018 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика