Все про рушникосушки

РушникосушкиСушки для рушників — сантехнічне обладнання, завдяки якому взимку у ванній кімнаті підтримується комфортна температура, а вологі рушники висихають протягом декількох годин. Циркуляція гарячої води всередині труб забезпечує рівномірний і постійний нагрів, завдяки якому рушникосушки використовується не тільки для сушіння білизни і рушників, а й в якості радіатора опалення для ванної.

З чого виготовляють?

Водяні рушникосушки виготовляють з нержавіючої сталі, поверхня якої нерідко хромується або тонується кольоровим металізованим напиленням. Популярні також вироби із сталевих труб, покритих білою або кольоровою емаллю, відтінок якої підбирається відповідно до загального дизайну інтер’єру ванної кімнати.

Сталеві і нержавіючі труби — найкращі матеріали для виготовлення водяних рушникосушки. Для підключення до централізованої системи опалення вони мають високу міцність і чудово витримують неминучі гідроудари, високу температуру і тиск теплоносія.

Вибір рушникосушки: на що звернути увагу?

При виборі приладу необхідно звертати увагу на розташування вхідних і вихідних патрубків, за допомогою яких він підключається до опалювальної системи. Для вітчизняних систем опалення оптимально підходить водяня рушникосушка з боковим підключенням, найбільш зручним для врізки в опалювальну систему. Крім того, підключення може бути нижнім або діагональним — при виборі таких виробів бажано отримати консультацію фахівця про можливість монтажу та необхідних для цього умов.

Рушникосушки в магазині «Robins»

Магазин «Robins» пропонує широкий вибір на www.robins.com.ua/polotentsesushiteli рушникосушки різної форми, призначених для установки в індивідуальну або централізовану систему опалення. Цінова політика магазину дозволяє купити водяну рушникосушку за оптимальною для покупця вартості без шкоди для якості виробу.

В асортименті розділу присутні рушникосушки вітчизняних і зарубіжних марок, прекрасно зарекомендували себе протягом тривалої безпроблемної експлуатації. Дизайн виробів — від традиційних U-й W-образних форм до сучасних оригінальних моделей — дозволяє їм стати прикрасою будь-якої ванної кімнати.

Категория: Обзор, Техніка для дому, Техника и продукция Метки: 

Вам могло бы понравиться:

Почему все больше бизнесменов предпочитают арендовать помещения? Почему все больше бизнесменов предпочитают арендовать помещения?
Твердотопливный котел в современной системе отопления Твердотопливный котел в современной системе отопления
Может ли уборка после ремонта доставлять радость? Может ли уборка после ремонта доставлять радость?
Организация полива на дачном участке Организация полива на дачном участке

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2020 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика