Трансформатори в стабілізаторі напруги, чи важливе використання мідної обмотки?

Сьогодні існують мідні та алюмінієві трансформатори, частіше виробники використовують саме другий варіант, бо алюміній значно дешевший, а це значить, що він дозволяє зробити стабілізатор більш економічним у виробництві.

Деякі виробники говорять, що якщо підібрати вірний переріз та кількість витків тоді ви не відчуєте ніякої різниці із мідною обмоткою. Частково, це так і є, але ж алюміній ніяк не може стати заміною міді по своїм якостям.

Трансформатори в стабілізаторі напруги, чи важливе використання мідної обмотки?

Переваги мідної обмотки трансформатора в стабілізаторі
Мідна обмотка має свої переваги, серед них:

  • можливість витримувати найскладніші навантаження;
  • майже не можливий перегрів завдяки властивостям міді;
  • низький рівень схильності до деформацій;
  • має високий рівень стійкості до коротких замикань;
  • розміри мідного трансформатора будуть значно меншими за алюмінієвий аналог;
    трансформатор з мідною обмоткою має більший захист від впливу атмосферних явищ, таких як коливання температур, вологість повітря, тощо;
  • міцність мідної обмотки, особливо на фоні алюмінієвого дроту. Якщо алюмінієвий дріт зігнути декілька разів. він непримітно зламається, мідний же дріт при тих самих маніпуляціях залишиться цілим.

Основним і найважливішим недоліком яким володіє трасформатор на основі міді — це ціна!

Так, як ціна трасформатора виконаного на основі міді буде в 2-3 рази дорожче, тому виробники шукають варіанти використання алюмінівих обмоток, особливо в бюджетних серіях стабіліаторів напруги.

Фактично всі китайські виробники стабілізаторів наруги перейшли на використання алюмінієвого трасформатора, також і деякі українські виробники вже почали застосовувати алюмінієву обмотку.

Хоча деякі виробники категорично відмовляються переходити на алюміній, наприклад ТМ — Укртехнологія, Електромір, Прочан.

Взагалі заведено вважати, що мідна обмотка буде більш довговічною, надійною та послугує набагато довше, ніж використання алюмінієвого дроту. Але головним недоліком мідного трансформатора — є ціна, тому алюмінієві типи обладнання набувають все більшої популярності. Що оберете ви, вирішувати лише вам.
В інтернет-магазині «Правильне електроживлення» ви знайдете стабілізатори від перевірених виробників, як з алюмінієвою, так і з мідною обмоткою. Наш магазин гарантує якість, доступність ціни та бездоганний сервіс від наших консультантів. У нашому онлайн каталозі ви знайдете все, що необхідно для встановлення сонячних та вітряних СЕС, а також багато іншого.
«Правильне електроживлення» — з нами надійно, швидко та економічно, довіряйте професіоналам!

Еще рекомендуем посетить статьи по теме:

Категория: Интерьер и дизайн

Вам могло бы понравиться:

Преимущества входных дверей OMEGA Преимущества входных дверей OMEGA
На что обращать внимание перед покупкой мультиварки На что обращать внимание перед покупкой мультиварки
Выбор лестницы Выбор лестницы
Выбор подходящей мебели Выбор подходящей мебели
© 2019 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика