Східна казка

Східна казкаЯкщо Ви давно мріяли позбавити свій балкон від роками накопичувалися там непотрібних речей, і не знаєте, як і в який цукерку перетворити звільнене приміщення, то напевно Вам буде цікаво прочитати мою статтю з докладним описом ходу ремонту на звичайному балконі і створення там затишного інтер’єру в східному стилі.

Ідея дати друге життя неабияк пошарпаному балкону виникла відразу, як тільки ми з чоловіком опинилися на його «просторах»: прогнилі дошки на підлозі, обшарпані, колючі стіни, величезні щілини в парапеті не вселяли довіру і не надавали затишку.

Для початку ми взялися за ремонт парапету. Зсередини до металевого каркаса були прикручені листи фанери. Далі для шумоізоляції і частково для утеплення приміщення ми наклеїли екструдірованнний пінопласт, поверх якого був нанесений шар гіпсу. Важлива деталь: гіпс ми наносили зі стекловолоконной сіткою, щоб було поменше тріщин надалі.

Наступним етапом ми привели в порядок стіни. Нарешті ми позбулися їх «колючості» (напевно, Ви пам’ятаєте такі грубі і неприємні «камінчики» на стінах радянських балконів, які можуть не тільки порвати одяг, але і сильно подряпати – варто тільки неакуратно пройти або притулитися). Для вирішення цієї проблеми на допомогу знову прийшов гіпс, який довелося класти товстим шаром. Зверху ми нанесли латексну шпаклівку. Дуже важливо заздалегідь продумати, де і скільки у Вас буде лампочок і розеток, щоб перед всіма маніпуляціями зі стінами зробити штробу для прокладки електрокабеля.

Дуже довго ми не могли визначитися з фінальним покриттям стін, адже саме його колір, фактура буде задавати подальший стиль в інтер’єрі. Від шпалер ми відмовилися відразу – в такому приміщенні, як балкон, це непрактичний вибір (вони будуть швидко порошитися, вицвітати). Ідея обшити стіни деревом здалася нам трохи банальною. Після тривалих роздумів і палких суперечок ми зупинили свій вибір на фарбуванні стін. Так як ми живемо на першому поверсі і, на жаль, сонце – не дуже частий гість на балконі, то в інтер’єрі повинні переважати світлі, теплі відтінки. У підсумку ми обрали французьку фактурну фарбу з піском сонячно-персикового кольору. Дуже цікава річ. При певних навичках з її допомогою можна створити незвичайні ефекти та малюнки при фарбуванні стін. Ми наносили цю фарбу грубою кистю короткими мазками, результат нас більш, ніж задовольнив. З кольором ми вгадали: навіть у самі похмурі дні наш балкон залишається яскравим і «теплим».

Тепер наш балкон – це улюблене місце відпочинку гостей. Влітку ця кімната ніколи не пустує. Східний стиль розслаблює, а теплі відтінки в інтер’єрі піднімають настрій і нам, і нашим друзям!

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн, Стиль Метки: , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 20.04.2996 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика