Світлопрозорі конструкції, скління фасадів 

стеклення фасадывСкління фасадів світлопрозорими конструкціями, це далеко не новий тренд в світі, але все ще залишається модним і перспективним напрямком. Світлопрозорі конструкції фасадів виглядають досить стильно і сучасно, не завдаючи ніякої шкоди функціональності будівлі. Скляні фасади можуть замінити зовнішні стіни будівлі частково або повністю, зберігши при цьому чудові звуко- і теплоізоляційні властивості.

Світлопрозорі конструкції будівлі вирішують відразу кілька завдань:

створюють атмосферу комфорту і затишку всередині будівлі;
надають будівлі сучасний вигляд;
здешевлюють вартість проекту;
економлять електроенергію в денний час;
забезпечують високі шумо-і теплоізоляційні характеристики.

Процес остекление фасадов зводиться до виставлення алюмінієвого каркаса, що складається з вертикальних несучих елементів (стійок) і горизонтальних (ригелів) з подальшим його заповненням склопакетами. Сам алюмінієвий каркас кріпиться за допомогою кронштейнів до міжповерхових перекриттів або в отвір (між перекриттями).

Фасадне скління

Скляні фасади поділяються на кілька типів, залежно від способу кріплення склопакета до каркаса і зовнішнього оформлення:

стійко-ригельна (склопакети кріпляться до каркаса притискною планкою через саморізи, герметичність досягається за рахунок гумових ущільнювачів);
структурна (склопакети кріпляться за допомогою прихованих кронштейнів, а герметичність досягається застосуванням герметика, який заливається в шов між склопакетами);
напівструктурна.

Конструкції застосовуються при виготовленні:

Скляних фасадів;
Похилих світлопрозорих дахів;
Зенітних ліхтарів;
Зимових садів та ін.

Залежно від необхідної конструкції скління  фахівці підберуть Вам необхідний вид вентильованих фасадів, який може бути як холодним, так і теплим, з використанням різних стекол — звичайних, енергозберігаючих або броньованих.

Варто відзначити, що до цих пір одним з найбільш поширених видів зовнішнього оформлення офісних і торгових будівель залишається скління фасадів. Подібна популярність легко з’ясовна: скляні фасади (як дзеркальні, так і прозорі) — це не тільки зовнішня краса і витонченість, але і відмінна водо- і теплонепроникність, а також і шумоізоляція (при необхідності). Крім того, світлопрозорі конструкції можуть похвалитися несприйнятливістю до будь-яких зовнішніх впливів: перепадів температур, вологи, а також стійкістю до механічних пошкоджень, неминучим із зовнішнього боку будь-якої будівлі.

Категория: Обзор, Основы технологии строительства, Поради будівельникам Метки: , , ,

Вам могло бы понравиться:

Помощь в получении кредитов – это реально! Помощь в получении кредитов – это реально!
Как выбрать кровлю для деревянного дома Как выбрать кровлю для деревянного дома
Какой твердотопливный котел подобрать Какой твердотопливный котел подобрать
Белые кухни на заказ Белые кухни на заказ

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2019 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика