Створення дизайнерського куточку

дизайнерський куточокРозповім вам дизайнерську, веселу історію мого куточка в кімнаті, а саме бажання, яке перетворилося на втілення, отже, в насолоду!

Процес мого створення (так звучить, ніби я розповідаю історію Стівена Хокінга і його теорію усього всесвіту) починався з приємного сонячного ранку зимою. Живу я високо, а мої вікна завжди спостерігають, що відбувається на небі. Наслідую, мовчки їм, повторюю спостереження за сонячними променями. Іноді вдивляюся в пил, вона піднімається, переливається різними відтінками.

Уявляю як я в центрі всесвіту, а це космічний пил навколо мене, перетворюється, схрещуються, мутує, виходить з усього цього новий елемент. І того я подивилася на свої тьмяні стіни, на місця, де не дістають теплі промені і порівняла з куточками, які висвітлюються. Сказала собі, а що якщо я тощо. Разом, юна художниця приступила до справи!

Спочатку на моїй стіні побували зліпки моїх рук різного кольору. Коли я змішувала фарби, звернула увагу, саме, на сонячних зайчиків, як вони стрибають на тих місцях, де ще не малювала моя кисть. Вирішила слідувати за ними і залишати на шляху трохи стрибаючих посмішок (смайликів). На жаль, фото «До» у мене немає, ну ваша читачі фантазія уявить в своїй голові все вищесказане, думаю навіть краше!

Пізніше відчула художній дискомфорт, мені хотілося більше кольору на стінах, більше переходів тіні, тому зважилася намалювати глибокий океан. Асоціюється у мене з усім живим на цій планеті.

Пізніше відчула художній дискомфорт, мені хотілося більше кольору на стінах, більше переходів тіні, тому зважилася намалювати глибокий океан. Асоціюється у мене з усім живим на цій планеті.

Вода блакитного відтінку, адже так, я маю очі моря, як сказав, мені близька людина «Море в твоїх очах нагодує мої карі земляні та з’явитися і виростить дрібне зеленооке диво». Ось так я приступила до малювання моїх стін, із зеленим чаєм з м’ятою і (Trip-Hop) музикою, для справжньої насолоди в моєму житті.

Фарбами гуаш майстер-клас і синтетичними китицями, різної форми, прикрасила свій куточок морем, небом, рибою, планетами, космосом. Стіни вийшли, як я хотіла, але я ще їх продовжую робити! Небо у мене яскраве, вода блакитно-зелена, з наповненням живності морської.

P.S. Ставлю собі багато питань! Що ж за нашими 9 планетами, за галактикою, які хімічні елементи, звершують перевороти в майбутнє всесвіту, як для художника космос незвіданих квітів?

Коротко про моє море — «Стоїш на березі і відчуваєш солоний запах вітру, що віє з моря, і віриш, що вільний ти і життя лише почалася»

Категория: Интерьер дома, Интерьер и дизайн, Стиль Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Покупка Квартиры (Жилья) — Основные Моменты (2020) Покупка Квартиры (Жилья) — Основные Моменты (2020)
Особенности сигарет Compliment Red King Size Особенности сигарет Compliment Red King Size
Преобразователь частоты Преобразователь частоты
Где применяют rgb диодные ленты Где применяют rgb диодные ленты

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 1855 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика